Nowa wersja Chrome dla Androida jest znacznie szybsza

Nowa wersja Chrome dla Androida jest znacznie szybsza

Nowa wersja Chrome dla Androida jest znacznie szybsza
11.06.2012 10:26

Google Chrome for Android to wyjątkowa przeglądarka, która pod względem wygody jest znacznie lepsza od tego, co oferuje standardowa przeglądarka Androida.

Chrome dla Androida jest dostępny tylko i wyłącznie dla posiadaczy systemu Android 4.0 –. Ice Cream Sandwich. Ci, którzy już doczekali aktualizacji mogą więc korzystać z najnowszej przeglądarki Google.

Aplikacja robiła wrażenie już wcześniej, jednak na telefonach wyposażonych w 1 rdzeń i słabszy GPU działała niezbyt szybko. Obecnie, wraz z aktualizacją do wersji 18.0.1025.166, sytuacja się zmieniła.

Jak piszą twórcy na blogu Google Chrome Releases nowa wersja to przede wszystkim poprawki stabilności oraz wydajności. Wystarczy ją zainstalować, aby utwierdzić się w tym, że twórcy mają rację rację. Na redakcyjnym smartfonie z procesorem 1,4 GHz i leciwym już GPU Adreno 205. z nowego Chrome w końcu da się wygodnie korzystać.

Chrome wciąż jest w wersji Beta, a producent zaznacza, że przeglądarka nie ma jeszcze możliwości ukrywania paska adresu, a strony błędów nie są zoptymalizowane dla urządzeń mobilnych.
Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Niesamowite trójwymiarowe mapy Google

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)