Nowa wersja Chrome dla Androida jest znacznie szybsza

Nowa wersja Chrome dla Androida jest znacznie szybsza

11.06.2012 10:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Google Chrome for Android to wyjątkowa przeglądarka, która pod względem wygody jest znacznie lepsza od tego, co oferuje standardowa przeglądarka Androida.

Chrome dla Androida jest dostępny tylko i wyłącznie dla posiadaczy systemu Android 4.0 –. Ice Cream Sandwich. Ci, którzy już doczekali aktualizacji mogą więc korzystać z najnowszej przeglądarki Google.

Aplikacja robiła wrażenie już wcześniej, jednak na telefonach wyposażonych w 1 rdzeń i słabszy GPU działała niezbyt szybko. Obecnie, wraz z aktualizacją do wersji 18.0.1025.166, sytuacja się zmieniła.

Jak piszą twórcy na blogu Google Chrome Releases nowa wersja to przede wszystkim poprawki stabilności oraz wydajności. Wystarczy ją zainstalować, aby utwierdzić się w tym, że twórcy mają rację rację. Na redakcyjnym smartfonie z procesorem 1,4 GHz i leciwym już GPU Adreno 205. z nowego Chrome w końcu da się wygodnie korzystać.

Chrome wciąż jest w wersji Beta, a producent zaznacza, że przeglądarka nie ma jeszcze możliwości ukrywania paska adresu, a strony błędów nie są zoptymalizowane dla urządzeń mobilnych.
Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Niesamowite trójwymiarowe mapy Google

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)