Nowa wersja nawigacji TomTom dla iPhone'a i iPada

Nowa wersja nawigacji TomTom dla iPhone'a i iPada
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.08.2012 09:46, aktual.: 22.08.2012 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TomTom wydał nową wersję (1.11) swojej aplikacji nawigacyjnej dla iPhone’a i iPada. Użytkownicy starszych wersji aplikacji mogą pobrać ją bezpłatnie. Nowa wersja umożliwia nawigowanie pod adresy znalezione w internecie, wyszukiwanie za pomocą foursquare, a także aktualizuje zainstalowane mapy.

Kierowcy mogą teraz udać się w miejsce znalezione na stronie internetowej lub w innej aplikacji poprzez skopiowanie adresu i wklejenie go do nawigacyjnej aplikacji TomTom. Nie muszą niczego wpisywać, ponieważ aplikacja automatycznie określa cel i kieruje ich prosto do niego.

Wersja 1.1. aplikacji TomTom oprócz integracji z usługą Facebook Places umożliwia także obsługę foursquare. Po połączeniu z aplikacją użytkownicy będą mogli wyszukiwać ulubione miejsca foursquare, a po przybyciu „meldować” się w nich, aby otrzymać punkty.

Oprócz nowych funkcji wyszukiwania wersja 1.1. przynosi kilka innych usprawnień. Są to między innymi nowe mapy TomTom i nowa, certyfikowana usługę Danger Zones. Usługa ta pomoże podróżującym po Francji poruszać się samochodem bez naruszania przepisów zabraniających ostrzegania o radarach drogowych. Wprowadzono też zmiany w interfejsie użytkownika.

Ceny
Najnowsza wersja aplikacji nawigacyjnej TomTom dla iPhone’a i iPada jest dostępna bezpłatnie dla użytkowników starszej wersji. Nowi klienci mogą nabyć aplikację z mapami Europy Zachodniej za 69,99 euro albo z mapami Polski za 49,99 euro w Apple App Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)