Nowa wersja programu FineReader

Nowa wersja programu FineReader
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.02.2014 10:41, aktual.: 14.02.2014 11:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynek trafia dwunasta wersja programu ABBYY FineReader Professional. Program przekształca skany, obrazy i pliki PDF na wersje umożliwiające ich edycję i przeszukiwanie. Program zapewnia dokładność rozpoznawania sięgającą 99,8% i dobrze odwzorowuje układ dokumentu oraz jego strukturę.

Program umożliwia przede wszystkim edycję i ponowne wykorzystywanie tekstu pochodzącego z plików PDF oraz zeskanowanych dokumentów. Umożliwa on edycję skanów i plików zawierających tylko obraz, zachowując ich strukturę i formatowanie. Przydatną funkcją jest możliwość edytowania dokumentów biznesowych (takich jak umowy, cenniki i listy) stosując funkcje odwzorowywania stylów i układu, a także usprawnione wykrywanie tabel. FineReader 1. kopiuje tekst, tabele lub obrazy z zeskanowanych dokumentów i plików PDF zawierających tylko obraz. Umożliwia także tworzenie przeszukiwalnych plików PDF na potrzeby archiwizacji, jak również daję możliwość przekształcanie papierowej dokumentacji na dane cyfrowe.

Wygodną cechą nowego FineReader’a jest przechowywanie danych w chmurze. Program zapisuju przekształcone dokumenty w wybranej chmurze (Google Drive, Dropbox, SkyDrive itp.) lub w usłudze Microsoft SharePoint Online, bezpośrednio z aplikacji.

Przydatną funkcjonalnością może być rejestrowanie dokumentów „w biegu”. Jeśli użytkownik nie ma pod ręką skanera, może rejestrować dokumenty za pomocą aparatu, smartfonu lub tabletu. FineReader wyposażony został w funkcje polepszania obrazu, dzięki którym nawet niskiej jakości obrazy nadają się do dokładnego rozpoznawania i przekształcania na pliki edytowalne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)