Nokia 6760 slide łączy ludzi... także poprzez Internet

Nokia 6760 slide łączy ludzi... także poprzez Internet

21.07.2009 15:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nokia przedstawiła dziś model 6760 slide - urządzenie z wysuwaną klawiaturą QWERTY zoptymalizowane pod kątem korzystania z serwisów społecznościowych. Najnowsza Nokia jest stworzona dla osób, które chcą mieć szybki i łatwy dostęp do swoich ulubionych serwisów, takich jak Facebook, MySpace lub Twitter, a także poczty e-mail na kontach Ovi Mail, Gmail, Yahoo! Mail, Hotmail oraz tysięcy innych usługodawców.

Konfiguracja istniejącego już konta w urządzeniu Nokia 676. slide jest niezwykle prosta. By uzyskać dostęp do swoich maili w telefonie wystarczy podanie adresu e-mail i hasła. Ponadto dzięki usłudze Nokia Messaging wszystkie wiadomości są dostępne w trybie push, a więc na bieżąco. Z Nokia 6760 slide korzystanie z komunikatorów nie wymaga już komputera, ponieważ urządzenie daje szybki dostęp do usług Google Talk i Windows Live.

Oprócz świetnych opcji przesyłania wiadomości Nokia 676. slide wyróżnia się wbudowanym modułem A-GPS z trójwymiarowymi punktami orientacyjnymi oraz mapą terenową.

Obraz
© (fot. Nokia)

Nokia 676. slide to prawdziwie wielozadaniowe urządzenie, dzięki któremu można także wysyłać wiadomości e-mail oraz „tweety”, rozmawiać przez komunikator, udostępniać pliki w Internecie, przeglądać strony i słuchać muzyki. Oczywiście można też dzwonić!

Telefon Nokia 6760 slide ma być dostępny w sprzedaży w trzecim kwartale 2009 roku, a jego przewidywana cena detaliczna to 199 euro (bez podatków i dopłat).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)