Prosty Dual SIM: Nokia 515

Prosty Dual SIM: Nokia 515

Prosty Dual SIM: Nokia 515
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.08.2013 10:53, aktualizacja: 29.08.2013 12:12

Nokia zaprezentowała swój nowy telefon komórkowy oznaczony jako Nokia 515 Telefon jest dostępny w dwóch wariantach: z pojedynczym i podwójnym slotem kart SIM (Easy Swap Dual SIM), a jego obudowa wykonana jest z aluminium.

Telefon wyposażono w odporne na zadrapania i delikatnie zaokrąglone szkło Gorilla®. Glass 2, a także klasyczną, aluminiową, tylną obudowę, z precyzyjnie wykończonym wycięciem obiektywu aparatu. Model ten jest dostępny w kolorze czarnym lub białym. Urządzenie mierzy 11 mm grubości.

Nokia 51. została także wyposażona w aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli z lampą błyskową LED i funkcjami Panorama, Zdjęcia sekwencyjne oraz Autoportret. Funkcja Slam pozwala udostępniać pliki np. zdjęcia, wizytówki, innym znajdującym się w pobliżu telefonom wyposażonym w Bluetooth. Wymiana plików następuje po zaledwie kilku kliknięciach bez potrzeby parowania urządzeń.

Telefon umożlwiia szybką łączność z Internetem 3.5. - HSDPA. Czas czuwania modelu w wersji z jedną kartą SIM sięga 38 dni. Łączność HSDPA oraz kompresja danych w chmurze powodują, że przeglądanie stron internetowych jest nawet o 90% bardziej efektywne. W telefonie są zainstalowane popularne aplikacje, takie jak Facebook, Twitter i Nimbuzz, a Mail for Exchange umożliwia sprawdzanie poczty służbowej i synchronizację kalendarzy oraz kontaktów. Telefon można również podłączyć do komputera stacjonarnego lub laptopa kablem USB i używać go jako modemu.

Nowy model wspiera technologię HD voice, zapewniając dobrą jakość połączeń nawet w głośnym otoczeniu. Za pomocą zainstalowanej fabrycznie aplikacji Transfer można synchronizować kontakty bezpośrednio z innym urządzeniem z systemem Windows Phone 8 albo Android.

Cena: 115 Euro – około 500 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)