Najlepsze prezenty chodzą parami

Najlepsze prezenty chodzą parami

Najlepsze prezenty chodzą parami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.12.2015 15:44, aktualizacja: 06.12.2015 16:13

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas pełen radości i ciepła. To też spotkania z najbliższymi w rodzinnym gronie, życzenia i oczywiście prezenty. Dzięki Orange obdarowanie bliskich osób jest w tym roku szczególnie proste.

Składa się on ze smartfona LG Spirit 4. LTE oraz dodatkowego prezentu. LG Spirit 4G to idealny gadżet dla wielbicieli internetu i mediów społecznościowych. Nie tylko jest to stylowe urządzenie, o modnym, lekko zakrzywionym kształcie, ale na dodatek pracuje w najnowocześniejszej sieci czwartej generacji (4G LTE). Z takim smartfonem – dostępnym już za złotówkę – strony internetowe, Facebook czy YouTube będą działały tak szybko, jak nigdy dotąd.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Twój nowy smartfon może do Ciebie trafić z gadżetem dla bliskiej Ci osoby. Możesz wybrać między innymi tablet, który jest idealny dla najmłodszych –. mogą na nim oglądać bajki, czym będą zachwyceni (wiemy, sprawdzaliśmy to sami!). Możesz również dać prezent dziadkowi i babci. Seniorofon z dużymi klawiszami jest prosty w obsłudze. Dzięki niemu w każdej chwili dziadkowie będą mogli zadzwonić do swojego wnuczka lub wnuczki, by powiedzieć, że ich kochają. Nie tylko w święta.

Obraz
© Dodatkowy telefon dla seniora (fot. Materiały prasowe)

Wiemy jednak, że w niektórych sytuacjach –. jeśli przez cały rok byliśmy grzeczni – warto sprawić sobie prezent podwójny. Orange i w tym przypadku ma dobrą propozycję. W zestawie ze smartfonem LG Spirit 4G LTE możesz wybrać nowoczesny smartwatch, który będzie idealnym kompanem chociażby w trakcie uprawiania sportu. Pokaże też, że jesteś na czasie (dosłownie!) z najnowszymi technologiami.

Oczywiście do tego wszystkiego dołożono nielimitowane rozmowy, wiadomości tekstowe i multimedialne oraz pakiet danych. A wspominaliśmy o dodatkowych minutach i pakiecie danych w roamingu? Dzięki nim skontaktujesz się z bliskimi w trakcie wypadu za granicę na narty lub snowboard.

Na co więc czekasz, zajrzyj na Orange.pl i spraw prezent sobie i bliskim. Wystarczy parę kliknięć, by wybrać najlepsze gadżety pod choinkę. I to takie, które chodzą parami.

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie