Świąteczne prezenty w Orange na kartę

Świąteczne prezenty w Orange na kartę
Źródło zdjęć: © WP.PL

26.11.2012 14:29, aktual.: 26.11.2012 15:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 26 listopada we wszystkich ofertach Orange na kartę, każde nawet najmniejsze doładowanie konta, jest premiowane prezentami w postaci dodatkowych minut lub SMS-ów.

Bonusy za doładowania można dostawać wielokrotnie, zyskując za każdym razem nawet 20. dodatkowych minut na połączenia do wszystkich sieci, ważnych przez 31 dni. Aby dostawać prezenty wystarczy wysyłać bezpłatny SMS o treści PREZENT pod numer 815, a następnie doładowywać konto dowolnymi nominałami.

O wartości przyznanego prezentu decyduje suma wszystkich doładowań wykonanych w ciągu siedmiu dni od pierwszego z nich. Po otrzymaniu prezentu, można zacząć zbieranie doładowań od początku. Kolejne doładowania są sumowane według tych samych zasad, zawsze w ciągu siedmiu dni, po których zostaje przyznany kolejny prezent.

Z promocji będzie można korzystać do 6 stycznia 201. r. Wartość przyznawanych prezentów przedstawia poniższa tabela.

Obraz
© (fot. Orange)

W każdej chwili można sprawdzić, jaka kwota została już zebrana i jaki prezent aktualnie można otrzymać. Aby to zrobić wystarczy wysłać SMS o treść ILE pod bezpłatny numer 815. Szczegółowe informacje i regulamin tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)