Świąteczne prezenty w Orange na kartę

Świąteczne prezenty w Orange na kartę

Świąteczne prezenty w Orange na kartę
Źródło zdjęć: © WP.PL
26.11.2012 14:29, aktualizacja: 26.11.2012 15:34

Od 26 listopada we wszystkich ofertach Orange na kartę, każde nawet najmniejsze doładowanie konta, jest premiowane prezentami w postaci dodatkowych minut lub SMS-ów.

Bonusy za doładowania można dostawać wielokrotnie, zyskując za każdym razem nawet 20. dodatkowych minut na połączenia do wszystkich sieci, ważnych przez 31 dni. Aby dostawać prezenty wystarczy wysyłać bezpłatny SMS o treści PREZENT pod numer 815, a następnie doładowywać konto dowolnymi nominałami.

O wartości przyznanego prezentu decyduje suma wszystkich doładowań wykonanych w ciągu siedmiu dni od pierwszego z nich. Po otrzymaniu prezentu, można zacząć zbieranie doładowań od początku. Kolejne doładowania są sumowane według tych samych zasad, zawsze w ciągu siedmiu dni, po których zostaje przyznany kolejny prezent.

Z promocji będzie można korzystać do 6 stycznia 201. r. Wartość przyznawanych prezentów przedstawia poniższa tabela.

Obraz
© (fot. Orange)

W każdej chwili można sprawdzić, jaka kwota została już zebrana i jaki prezent aktualnie można otrzymać. Aby to zrobić wystarczy wysłać SMS o treść ILE pod bezpłatny numer 815. Szczegółowe informacje i regulamin tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)