Prezenty dla użytkowników Lumii

Prezenty dla użytkowników Lumii

Prezenty dla użytkowników Lumii
Źródło zdjęć: © Telepolis
20.08.2013 13:00, aktualizacja: 20.08.2013 15:08

Nokia, przy współpracy z JustTag, przygotowała niespodziankę dla użytkowników smartfonów Lumia. Będą oni mogli przez najbliższe trzy miesiące cieszyć się darmowymi prezentami. By je otrzymać, należy pobrać za darmo aplikację JustTag ze sklepu Windows Phone i wybrać z listy dostępnych w niej kart kartę Nokia prezenty, gdzie znajdą się specjalne kody upoważniające do odbioru prezentu.

Wśród niespodzianek od Nokii znalazły się bilety do kina, burgery, sałatki, kawy i wiele innych atrakcji przygotowanych przez partnerów akcji. Co tydzień w aplikacji publikowana będzie pula nowych kodów prezentowych, z których korzystać mogą posiadacze Lumii. Użytkownik może pobrać jeden kod z każdej puli dostępnych prezentów, jednak o przyznaniu nagrody decyduje kolejność jego realizacji u partnera akcji. Na karcie _ Nokia prezenty _ znajduje się licznik wskazujący aktualną ilość nieodebranych jeszcze prezentów.

Wśród partnerów akcji znalazły się najpopularniejsze warszawskie kawiarnie, restauracje oraz kina: Bobby Burger, Bułkę przez Bibułkę, Delikatesy, Francuska 30, Kino Atlantic, La Tomatina, Ministerstwo Kawy, Resort, Secret Life Café, Sofra, Soul Food Bus, Veg Deli oraz Wurst Kiosk.

Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie telefonu Nokia Lumia i aplikacji JustTag. Na realizację kodu użytkownicy mają 2 tygodnie od momentu jego publikacji w JustTag. Akcja potrwa do 24. listopada lub do wyczerpania zapasów. Kody dostępne są wyłącznie w najnowszej wersji aplikacji, udostępnionej użytkownikom 19. sierpnia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)