Najlepsze prezenty do 100 zł

Najlepsze prezenty do 100 zł

Najlepsze prezenty do 100 zł
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
01.12.2009 13:45, aktualizacja: 01.12.2009 15:48

Zbliżają się święta, a jak wiadomo jest, to okres obdarowywania prezentami. Często chcemy zrobić prezent lub choćby upominek, ale niekoniecznie mamy pomysł, co to może być. Postanowiliśmy sporządzić kilka propozycji z świata sprzętu i gadżetów.

Zbliżają się święta, a jak wiadomo jest, to okres obdarowywania prezentami. Często chcemy zrobić najbliższym niecodzienną niespodziankę lub choćby przygotować skromny, ale oryginalny upominek, niestety często nie mamy pomysłów, co to może być. Postanowiliśmy pomóc wam w tym kłopocie i sporządziliśmy listę dziesięciu propozycji ze świata sprzętu i gadżetów.

Postaraliśmy się, aby proponowane przez nas prezenty były łatwo dostępne - praktycznie wszystkie można znaleźć za pośrednictwem serwisu tanio.pl. Wszystkie produkty chętnie widzielibyśmy pod naszymi choinkami, a poza tym udało nam się wyszukać produkty jedynie znanych i markowych producentów, dodatkowo dostępne w atrakcyjnej cenie. Wejdź do galerii

Obraz
© (fot. tracer)

W zestawieniu, które dla Was przygotowaliśmy uwzględniliśmy czasy wszechobecnego kryzysu. W związku z tym zebrane propozycje nie przekraczają ceny 10. zł. W naszych propozycjach znalazły się zarówno pendrive'y, jak i głośniki, telefony czy akcesoria do laptopów, tak więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a raczej dla najbliższej osoby. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)