Myszka ze... skanerem od LG! Nowość prosto z IFA 2011

Myszka ze... skanerem od LG! Nowość prosto z IFA 2011

Myszka ze... skanerem od LG! Nowość prosto z IFA 2011
29.08.2011 14:02, aktualizacja: 29.08.2011 14:19

LG pokazało całkiem ciekawe i innowacyjne urządzenie, który łączy w sobie mysz komptuterową ze skanerem. Obsługa funkcji skanowania w myszy LSM-100 jest znacznie wygodniejsza niż w przypadku tradycyjnych skanerów. Wystarczy przytrzymać przycisk Smart Scan znajdujący się z lewej strony myszy i przeciągnąć urządzenie nad wybranym dokumentem. Zeskanowany obraz można następnie zapisać w jednym z wielu formatów (PNG, JPEG, TIFF, BMP, PDF, XLS i DOC) lub przeciągnąć do odpowiedniej aplikacji.

Mysz LSM-10. jest także wyposażona w opracowaną przez LG technologię rozpoznawania znaków OCR, konwertująca zeskanowany tekst na dokument Microsoft Word, który użytkownik może potem edytować i dowolnie modyfikować zgodnie ze swoimi potrzebami.

Mimo niewielkich rozmiarów mysz LSM-10. kryje olbrzymie możliwości. Urządzenie nie jest ograniczone ramką obszaru skanowania, dzięki czemu poradzi więc sobie nawet ze stronami w formacie A3 — czyli większymi niż w przypadku większości tradycyjnych skanerów przenośnych. Zmodernizowano też samą technologię skanowania, dzięki czemu obsługuje ona szybsze przesuwanie, a skanowanie stron w uniwersalnych formatach przebiega szybko i sprawnie.

Obraz
© (fot. LG)

LSM-100 to także mysz. Wbudowany czujnik laserowy jest precyzyjny i trwały, a stylowa, ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwe, płynne ruchy oraz idealne dopasowanie do dłoni użytkownika.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)