Monitor Philips 272C4 - Quad HD i Multiview

Monitor Philips 272C4 - Quad HD i Multiview

Monitor Philips 272C4 - Quad HD i Multiview
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.04.2013 10:16, aktualizacja: 18.04.2013 12:13

Na rynku pojawiły się nowe monitory Philips. 27-calowy model Philips 272C4 Crystal Clear posiada rozdzielczość Quad HD (2560×1440), ze wsparciem dla technologii MultiView oraz wbudowaną kamerą internetową i mikrofonem

Model Philips 272C4 wyposażony jest w najnowszy typ matrycy PLS (Plane to Line Switching) o rozdzielczości Quad HD. Nowość obsługuje funkcję Multiview, która pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazu z dwóch różnych urządzeń w trybie Picture In Picture lub Picture By Picture. Przykładowo, w jednej części ekranu można śledzić relację sportową z dekodera telewizyjnego, a w drugiej - wyświetlać przeglądarkę internetową uruchomioną na laptopie.

Do dyspozycji dostajemy również szereg funkcji optymalizujących jakość obrazu, między innymi SmartImage z trybami wyświetlania obrazu dostosowanymi do różnych treści, SmartContrast podnoszącą kontrast obrazu, SmartKolor zapewniającą bogate odzwierciedlenie barw oraz oprogramowanie SmartControl do samodzielnego dostosowywania parametrów obrazu.

W monitorze znajdziemy szereg złączy: m.in. dwa porty DisplayPort, gniazda HDMI, DVI oraz trzy porty USB 3.0. Wbudowany mikrofon oraz kamera internetowa o rozdzielczości 2 Mpx umożliwią rozmowy ze znajomymi i z rodziną.

Gwarancja: 2 lata, door-to-door
Cena: 242. zł

Specyfikacja:

Obraz

Orange Ekspert: Grownik! - odc. 1

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)