Nowy monitor Philips z obsługą Miracast

Nowy monitor Philips z obsługą Miracast

Nowy monitor Philips z obsługą Miracast
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.03.2014 14:15, aktualizacja: 13.03.2014 14:38

Philips wprowadza na polski rynek 23-calowy monitor Blade 2 z technologią Miracast - model 239C4QHWAB. Umożliwia on bezprzewodowe wyświetlanie materiałów Full HD bezpośrednio
z kompatybilnych urządzeń mobilnych opartych na systemie Android.

Funkcję Miracast można uruchomić w prosty sposób –. wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się na podstawce monitora oraz aktywować Miracast na tablecie lub smartfonie. Przesył materiałów multimedialnych w Full HD i w systemie dźwięku wielokanałowego 5.1 odbywa się w trybie peer-to-peer, bez pośrednictwa innych urządzeń lub sieci.

Użytkownicy, których urządzenia mobilne nie obsługują standardu Miracast również mogą cieszyć się obrazem na dużym ekranie dzięki zastosowaniu interfejsu MHL. Pozwala to na podłączenie smartfona lub tabletu za pomocą złącza Mobile High Definition Link –. warto podkreślić, że po podpięciu urządzenie jest jednocześnie ładowane.

Monitor wyświetla obraz w rozdzielczości 1920×108. (Full HD), w formacie 16:9, o kontraście 1000:1 oraz maksymalnej jasności 250 cd/m2. Dzięki zastosowanej matrycy IPS kąty widzenia wynoszą 178 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie, a czas reakcji matrycy wynosi 5 ms.

Korzystając z monitora PHhilips Blade 2 można wybrać jeden z predefiniowanych trybów pracy wyświetlacza dostępnych dzięki funkcji SmartImage: Biuro, Obraz, Rozrywka lub Oszczędność. Funkcja SmartContrast pozwala na uzyskanie szczytowego kontrastu dynamicznego na poziomie 2. 000 000:1. Z kolei technologia SmartKolor wzbogaca gamę kolorów oraz zapewnia bogaty i żywy obraz dzięki wzmocnieniu sygnału RGB.

Cena: 1260 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)