Philips zaprezentował pilota z klawiaturą QWERTY

Philips zaprezentował pilota z klawiaturą QWERTY

Philips zaprezentował pilota z klawiaturą QWERTY
Źródło zdjęć: © appmarket.tv
11.09.2010 15:04, aktualizacja: 15.09.2010 09:39

Coraz więcej telewizorów oferuje podstawowe funkcje internetowe. Niestety dołączone do nich piloty nie są przystosowane do wygodnego przeglądania serwisów społecznościowych czy YouTube...

Coraz więcej telewizorów oferuje podstawowe funkcje internetowe. Niestety dołączone do nich piloty nie są przystosowane do wygodnego przeglądania serwisów społecznościowych czy YouTube. Naprzeciw potrzebom użytkowników wychodzi firma Philips, która zaprezentowała pilot DUAL z wbudowaną klawiaturą QWERTY.

Philips DUAL to dwustronny pilot zdalnego sterowania umożliwiający obsługę standardowych funkcji telewizora i oferujący przy tym pełną klawiaturę QWERTY. Nowość ma pozwolić na szybkie wprowadzanie tekstu, niezbędne podczas przeglądania zasobów Internetu czy pisania wiadomości. Całość wyróżnia się stosunkowo cienką obudową oraz nowoczesnym wyglądem. W przyszłości Philips zamierza przedstawić modele z wbudowanym touchpadem oraz sensorem optycznym, które pozwolą na wygodne sterowanie kursorem.

Jak na razie jest to tylko projekt koncepcyjny i nie wiadomo kiedy trafi do sprzedaży. Producent nie podaje również informacji czy będzie to pilot uniwersalny, czy będzie działał wyłącznie z telewizorami Philips.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)