ASUS 27T1EH - telewizor i monitor w jednym

ASUS 27T1EH - telewizor i monitor w jednym

ASUS 27T1EH - telewizor i monitor w jednym
Źródło zdjęć: © Asus
13.07.2011 14:05, aktualizacja: 05.01.2012 09:32

Wahasz się pomiędzy zakupem telewizora LCD i monitora komputerowego? Asus twierdzi, że dzięki jego nowemu, 27 calowemu monitorowi z serii T1, nie będziesz już musiał wybierać.

Monitor LED TV ASUS 27T1EH pasuje do nowoczesnego wnętrza. Uwagę zwraca wzór piwonii na siatce pokrywającej głośniki, który dodaje mu designerskiego wyglądu. Panel z podświetleniem LED ma zapewnić obraz o wysokim kontraście i jednocześnie pozwolić zaoszczędzić pobór mocy.

Wszystkie najpopularniejsze funkcje telewizora obsługiwane są przez zintegrowany tuner TV odbierający sygnał cyfrowy DVB-T (MPEG4/H.264. i analogowy (PAL/SECAM). Monitor obsługuje obraz w jakości Full HD 1080p (1920x1080). Odtwarzacz Blu-ray i inne urządzenia możemy podłączyć przez szereg portów, w tym HDMI.

Obraz
© (fot. Asus)

Technologia ASCR daje współczynnik kontrastu o wartości 1. 000 000:1, a Splendid Video Intelligence Technology optymalizuje wydajność i wierność obrazu odpowiednio dostosowując kolory, jasność, kontrast i ostrość do czterech gotowych trybów wyświetlania (sceneria, kino, gra, oraz tryb standardowy), które można przestawiać za pomocą klawisza dostępu.

W LED TV 27T1EH zamontowana została para 7-watowych głośników mająca zapewnić dźwięk surround. Dodatkowo, wbudowane zostały cztery tryby optymalizujące ustawienia dźwięku w zależności od jego rodzaju: przemówienia (Vocal), muzyka rockowa (Rock), muzyka lekka (Soft), i gra komputerowa (Boom). Wbudowana obsługa audio S/PDIF umożliwia podłączenie do monitora LED TV 27T1EH urządzeń DolbyDTS.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)