Modem i bezprzewodowy router DSL-G31 Dual ADSL firmy ASUS

Modem i bezprzewodowy router DSL‑G31 Dual ADSL firmy ASUS

Modem i bezprzewodowy router DSL-G31 Dual ADSL firmy ASUS
23.10.2009 14:07

Firma ASUS zapowiedziała dziś wypuszczenie na rynek modemu typu dual ADSL i routera bezprzewodowego z nowymi opcjami dla użytkowników. DSL-G31 firmy ASUS, wyposażony w interfejs użytkownika EZ UI, umożliwia szybką instalację i pozwala użytkownikom na bezproblemowe i natychmiastowe łączenie się z Internetem i korzystanie z różnych funkcji sieciowych

*Uproszczona i intuicyjna instalacja i zarządzanie *
Dzięki interfejsowi EZ UI użytkownicy nie muszą czytać instrukcji obsługi, ani instalować sterowników z płyty CD, żeby zacząć używać bezprzewodowego routera. Po uruchomieniu przeglądarki, użytkownik jest prowadzony przez intuicyjną procedurę konfiguracyjną składającą się z trzech prostych kroków. Łączenie się z Internetem nigdy nie było tak proste.

Obraz
© (fot. Asus)

Wygodne łączenie się z Internetem i zintegrowana obsługa sieci bezprzewodowych
Dzięki zintegrowanej obsłudze standardu Wi-Fi 802.11g, modem/router DSL-G3. umożliwia klientom i urządzeniom w sieci lokalnej bezprzewodowy transfer danych z szybkością do 54Mbps. Co więcej, po połączeniu się z Internetem, DSL-G31 obsługuje łącza ADSL z prędkością ściągania do 24Mbps i prędkością wysyłania do 1Mbps, umożliwiając szybki transfer danych w sieci bezprzewodowej.

Bezproblemowe działanie i optymalna przepustowość łącza
Modem DSL-G3. wyposażono w specjalny system optymalizacji przepustowości łącza - EZQoS (Quality of Service) - pozwalający na większą kontrolę nad połączeniem i przesyłanie danych przy zerowej latencji. EZQoS umożliwia użytkownikom zwiększenie wydajności aplikacji, które intensywnie wykorzystują połączenie internetowe, np. gier sieciowych, transmisji VoIP i strumieni audio/video.

Wszechstronna mapa sieci i udoskonalone rozwiązywanie problemów
Dzięki opcji EZ UI Network Map (Mapa Sieci), użytkownicy mogą kontrolować stan wszystkich urządzeń podłączonych do sieci. Nie potrzebują instrukcji, żeby zrozumieć wszystkie wyświetlane informacje. Poprzez Mapę Sieci użytkownicy mogą też skonfigurować ustawienia internetowe, ustalić priorytety transferu danych i ustawić opcje bezpieczeństwa dla każdego z klientów. Dodatkowo, inteligentne narzędzie diagnostyczne - Dr. Surf - umożliwia rozwiązywanie problemów związanych z sieciami WAN, LAN i łącznością urządzeń.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)