Bezprzewodowy router Asus 6-w-1

Bezprzewodowy router Asus 6-w‑1

Bezprzewodowy router Asus 6-w-1
Źródło zdjęć: © Asus
28.07.2011 13:05

Bezprzewodowy router 6-w-1 ASUS WL-330N3G to urządzenie, które działa jako 6 różnych urządzeń w jednej obudowie. Przede wszystkim, posiada tryby hotspot i 3G sharing

Bezprzewodowy router 6-w-1 Asus WL-330N3G to urządzenie, które działa jako 6 różnych urządzeń w jednej obudowie. Przede wszystkim, posiada tryby hotspot i 3G sharing. Jako hotspot, działa jak przenośne połączenie WiFi dla kilku urządzeń, bez żadnych dodatkowych kosztów. W trybie 3G sharing zapewnia łączność internetową dla kilku urządzeń, poprzez sieć 3G. Tryb ten współdziała z adapterem USB 3G. Pozostałe 4 tryby (Ethernet Adapter, Router, Access point i Repeater) umożliwiają podłączenie urządzeń w różnych konfiguracjach.

Niewielkie rozmiary pozwalają zabrać urządzenie w podróż, by korzystać z bezprzewodowych połączeń w hotelach i innych miejscach, w których wymagane jest użycie kable do uzyskania połączenia z internetem. Bezprzewodowy router WL-330N3. został stworzony dla ludzi, którzy często podróżują, w szczególności dla biznesmenów, dojeżdżających do pracy oraz studentów.

Obraz
© (fot. Asus)

Instalacja urządzenia została uproszczona dzięki zastosowaniu technologii ASUS Plug-n-Surf i szybkiemu wykrywaniu sieci. Wszystko opiera się na kreatorach –. miłośnicy Windowsa będą zachwyceni.
Router wyposażony jest w interfejsy RJ45. wewnętrzną antenę o mocy 2,6 dBi, wskaźniki LED PWR, LAN, AIR, USB, a częstotliwość pracy WL-330N3G to 2,4 GHz.

Router dostępny jest już w Polsce, a jego cena to 179 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)