Router Asus DSL-N10 - podłącz i surfuj

Router Asus DSL-N10 - podłącz i surfuj19.07.2011 11:41
Router Asus DSL-N10 - podłącz i surfuj

Asus wprowadza na rynek nowy modem routera: DSL-N10. Główną strategią marketingową w stosunku do tego produktu, jest wychwalanie prostoty jego konfiguracji. System nazywa się Plug-n-surf i ma pozwalać na zainstalowanie routera w 3 prostych krokach (bez użycia instrukcji).

Asus wprowadza na rynek nowy model routera: DSL-N10. Główną strategią marketingową firmy w stosunku do tego produktu, jest wychwalanie prostoty jego konfiguracji. System nazywa się Plug-n-surf i ma pozwalać na zainstalowanie routera w 3 prostych krokach (bez użycia instrukcji).

Asus DSL-N1. to urządzenie 2-w-1, które może służyć jako przewodowy lub bezprzewodowy modem i router. Jest wyposażony w antenę 5dBi o dużym zasięgu, cztery multipleSSID (wielokrotny SSID), łatwą konfigurację Plug-and-connect i łatwe ustawienie priorytetów przepustowości.

288771968776550547
Źródło zdjęć: © (fot. Asus)

Sprzętowy przycisk WPS pozwala skonfigurować połączenie z urządzeniem klienckim (tj. drukarka, GPS, PC, NB oraz wiele innych) –. wystarczy nacisnąć przycisk WPS na obudowie routera ADSL, aby dodać wybrane przez użytkownika urządzenia. Funkcja Asus EZQoS, pozwala użytkownikom zaledwie kilkoma kliknięciami przypisać pasmo przepustowości do określonych usług internetowych, zgodnie z własnymi preferencjami. EZQoS pozwoli nadać większy priorytet połączeniom głosowym lub grom, przydzielić mniej lub więcej pasma protokołom związanym z pobieraniem danych (FTP, P2P) tak, aby można było korzystać z nich jednocześnie, bez zakłóceń. To oznacza, że DSL-N10 dzięki wielokrotnemu SSID pozwala na stworzenie aż czterech niezależnych sieci bezprzewodowych. Każdej z nich użytkownik może przydzielić różne priorytety przepustowości i prawa dostępu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)