Router Asus RT-N12: duża prędkość i łatwa konfiguracja

Router Asus RT-N12: duża prędkość i łatwa konfiguracja

Router Asus RT-N12: duża prędkość i łatwa konfiguracja
Źródło zdjęć: © Asus
28.07.2011 14:53, aktualizacja: 09.01.2012 10:33

Nowy router Asus RT-N12 zapewnia prędkość transferu danych SuperSpeedN do 300 Mbps, umożliwiającą nieprzerwane strumieniowanie plików multimedialnych

Dzięki oprogramowaniu EZ UI użytkownik w 3 prostych krokach może skonfigurować własną sieć bez korzystania z instrukcji obsługi, a w razie jakichkolwiek problemów z połączeniem internetowych, komputerowy asystent "Dr.Surf", oferuje automatyczne wykrywanie problemów z połączeniem i zaproponuje odpowiednie rozwiązania.

Obraz
© (fot. Asus)

Dzięki unikatowemu silnikowi EZQoS firmy ASUS, użytkownicy mogą bardzo łatwo przydzielać przepustowość w zależności od indywidualnych potrzeb. Wystarczy nacisnąć odpowiedni guzik, na przykład „mail”. i przydzielić większą lub mniejszą przepustowość konkretnym funkcjom sieciowym zapewniając im odpowiednie działanie.

Router RT-N1. polecany jest do wykorzystania w biurach i mniejszych firmach, zważając na wydajną prędkość łącza oraz możliwości stworzenia 4 SSID z możliwością dynamicznej alokacji przepustowości i kontroli dostępu. Na przykład wysoka przepustowość i prawa dostępu do obu sieci (prywatnej i internetu) dla szefa, średnia przepustowość i dostęp jedynie do prywatnej sieci dla pracowników, niska przepustowość i dostęp do internetu dla gości.

Asus RT-N12 wykorzystuje technologię Broadcom Accelerange - zestaw sprzętu i oprogramowania, który zapewnia pokrycie sieci bezprzewodowej w najdalszych zakątkach domu, za relatywnie niską cenę 169 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)