Microsoft wskaże najciekawsze aplikacje w Marketplace

Microsoft wskaże najciekawsze aplikacje w Marketplace04.11.2011 14:28
Microsoft wskaże najciekawsze aplikacje w Marketplace
Źródło zdjęć: © WP.PL

Jeśli korzystasz z Windows Phone 7 i nie chcesz przeglądać tysięcy aplikacji w Marketplace w poszukiwaniu tej najciekawszej, to Microsoft przygotował ciekawą alternatywę. Jest to specjalny dział w webowej wersji sklepu, w którym prezentowane będą najciekawsze aplikacje z wybranej kategorii.

Marketplace Extra posłuży do prezentacji specjalnie wybranych przez pracowników Microsoftu najciekawszych aplikacji z wybranych działów sklepu mobilnego. Wśród nich znajdą się najnowsze ciekawe aplikacje oraz te, które warto _ przypiąć _ do ekranu głównego i mieć do nich natychmiastowy dostęp.

Dzięki temu użytkownicy nie będą musieli błądzić pomiędzy tysiącami mniej lub bardziej udanych aplikacji. A jest w czym się zagubić, gdyż obecnie w Marketplace znajduje się prawie 36,5 tys. aplikacji (53% z nich dostępnych jest bezpłatnie, a średnia cena płatnych aplikacji to 1,71 dolara).

Marketplace Extra dostępny z poziomu przeglądarki internetowej można znaleźć pod tym adresem (jęz. ang.). Wersja polska nie jest jeszcze dostępna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)