Microsoft wskaże najciekawsze aplikacje w Marketplace

Microsoft wskaże najciekawsze aplikacje w Marketplace

Microsoft wskaże najciekawsze aplikacje w Marketplace
Źródło zdjęć: © WP.PL
04.11.2011 14:28, aktualizacja: 04.11.2011 15:50

Jeśli korzystasz z Windows Phone 7 i nie chcesz przeglądać tysięcy aplikacji w Marketplace w poszukiwaniu tej najciekawszej, to Microsoft przygotował ciekawą alternatywę. Jest to specjalny dział w webowej wersji sklepu, w którym prezentowane będą najciekawsze aplikacje z wybranej kategorii.

Marketplace Extra posłuży do prezentacji specjalnie wybranych przez pracowników Microsoftu najciekawszych aplikacji z wybranych działów sklepu mobilnego. Wśród nich znajdą się najnowsze ciekawe aplikacje oraz te, które warto _ przypiąć _ do ekranu głównego i mieć do nich natychmiastowy dostęp.

Dzięki temu użytkownicy nie będą musieli błądzić pomiędzy tysiącami mniej lub bardziej udanych aplikacji. A jest w czym się zagubić, gdyż obecnie w Marketplace znajduje się prawie 36,5 tys. aplikacji (53% z nich dostępnych jest bezpłatnie, a średnia cena płatnych aplikacji to 1,71 dolara).

Marketplace Extra dostępny z poziomu przeglądarki internetowej można znaleźć pod tym adresem (jęz. ang.). Wersja polska nie jest jeszcze dostępna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)