Maria Szarapowa prezentuje "komórkową" sukienkę idealną do pubu

Maria Szarapowa prezentuje "komórkową" sukienkę idealną do pubu

18.06.2009 19:30, aktual.: 19.06.2009 10:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znana tenisistka, Maria Szarapowa, zaprezentowała w Londynie nową kolekcję ubrań powstałą na bazie współpracy pomiędzy firmą Sony Ericsson i szkołą London College of Fashion.

Nowa kolekcja została zaprojektowana przez studentów szkoły London College of Fashion (LCF) i powstała dzięki współpracy z firmą Sony Ericsson. Efekty tego projektu mającego na celu "pogłębienie relacji pomiędzy nowoczesną technologią a modą" zostały zaprezentowane w oknach londyńskiego domu towarowego Liberty przez ambasadora marki firmy Sony Ericsson, znaną tenisistkę Marię Szarapową.

Obraz
© (fot. IDG)

Zwycięski okazał się projekt 20-letniej studentki Georgie Davies. Jest nim elegancka sukienka koktajlowa, która wzbogacona została interaktywnym motywem (idącym od prawego ramienia do pasa) inspirowanym przez skrzydła motyla. Komunikuje się ona bezprzewodowo za pomocą technologii Bluetooth z telefonem i informuje, poprzez rozświetlenie wspomnianego motywu, o nadchodzącym połączeniu. Dzięki temu sukienka powinna rozwiązać problem z głośnymi miejscami (takimi jak puby czy bary), w których często nie mamy możliwości usłyszenia dzwoniącego telefonu.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)