Ericsson prezentuje LTE w Barcelonie

Ericsson prezentuje LTE w Barcelonie

Ericsson prezentuje LTE w Barcelonie
Źródło zdjęć: © Ericsson
12.02.2008 11:39, aktualizacja: 12.02.2008 12:03

Ericsson ogłosił, że podczas Mobile World Congress w Barcelonie zaprezentuje kompleksowe rozmowy telefoniczne, możliwe dzięki LTE/SAE (ang. Long-Term Evolution - System Architecture Evolution).

Ericsson ogłosił, że podczas Mobile World Congress w Barcelonie zaprezentuje kompleksowe rozmowy telefoniczne, możliwe dzięki LTE/SAE (ang. _ Long-Term Evolution - System Architecture Evolution _).

LTE/SAE to kolejny krok mający ułatwić użytkownikowi komunikację. Skraca on czas dostępu do danych, udoskonala wydajność i przepustowość. Komercyjne wprowadzenie produktu zapowiadane jest na 2009 rok.

Urządzenie sieciowe LTE firmy Ericsson wspiera przesył danych wśród wielu użytkowników do 106 Mbps na komórkę. LTE usprawnia tak wymagające rozwiązania jak mobilne wideo, korzystanie z blogów, zaawansowane gry, telefonię multimedialną i profesjonalne serwisy. Współpracuje też z istniejącą siecią komórkową.

Robert Puskaric, szef mobilnej platformy firmy Ericssona, powiedział: _ Ta pierwsza na świecie prezentacja jest kamieniem milowym w rozwoju LTE. Dowodzi stabilności i integracji naszej platformy ze standardowymi terminalami mobilnymi, nie odbiegającymi wielkością od obecnie używanych. Już dziś umożliwia przesył danych z prędkością 25Mbit/s. Przykłady działania naszej pierwszej platformy LTE będą dostępne w 2008 roku. _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)