LifeCam VX‑800 powiększa rodzinę kamer Microsoft

LifeCam VX-800 powiększa rodzinę kamer Microsoft
Źródło zdjęć: © Microsoft

29.06.2011 14:07, aktual.: 09.01.2012 09:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z myślą o wszystkich ludziach, których dzielą duże odległości, Microsoft poszerza swoją ofertę kamer internetowych o kolejne urządzenie - LifeCam VX-800. Można ją wykorzystywać z takimi komunikatorami, jak Windows Live, Skype, Gadu-Gadu, Yahoo! Messenger czy AOL Instant Messenger

Kamera jest wyposażona w matrycę VGA, która zapewnia czysty i wyraźny obraz, nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Technologię tę wspomaga wbudowany fokus, dzięki któremu zdjęcia i filmy zyskują lepszą ostrość. Wbudowany mikrofon zapewnia swobodną rozmowę i zwalnia z konieczności posiadania osobnego urządzenia do nagrywania dźwięku. Do zainstalowania nowej kamery Microsoft nie jest potrzebne żadne oprogramowanie. Wystarczy wolny port USB i już po chwili kamera jest uruchomiona, o czym informuje świecąca na zielono kontrolka na froncie urządzenia.

Obraz
© (fot. Microsoft)

Specjalna podstawka pozwala na umieszczenie kamery LifeCam VX-80. w dowolnym miejscu w pobliżu ekranu. Jest też tanim rozwiązaniem dla osób, których notebooki nie posiadają kamer.

LifeCam VX-80. jest dostępna na polskim rynku od 29 czerwca 2011 roku w cenie 49 zł. Jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)