LG G-Slate: dwurdzeniowy tablet z kamerką 3D

Strona głównaLG G-Slate: dwurdzeniowy tablet z kamerką 3D
02.02.2011 12:33
LG G-Slate: dwurdzeniowy tablet z kamerką 3D
Źródło zdjęć: © Gizmodo

Czyżby kolejny po Motoroli Xoom "zabójca iPada"? Na to wygląda! Nie ma osoby, na której specyfikacje tabletu od LG nie zrobią sporego wrażenia.

Tablet LG G-Slate został wyposażony w Honeycomb, czyli Androida w wersji 3.0. 8,9-calowy ekran, na którym możliwe jest wyświetlenie obrazu w jakości 720p i trzech wymiarach oraz przesłanie go (również w 3D) w 1080p na ekran telewizora dzięki obecności dwurdzeniowej platformy Tegra 2. Warto wspomnieć, że aby zobaczyć trzeci wymiar na ekranie G-Slate'a, trzeba będzie założyć okulary na nos.

Widzicie te dwa punkty w górnej części obudowy? To dzięki nim tablet będzie w stanie rejestrować filmy w 3. i jakości 1080p. Przednia kamerka o rozdzielczości 2-megapikseli umożliwi prowadzenie wideorozmów, a 32GB miejsca na dysku wystarczy, aby pomieścić na nim nasze ulubione filmy.

Nie znana jest jeszcze cena ani dzień premiery tabletu wyposażonego w żyroskop i przyśpieszeniomierz - LG podało jedynie, że trafi on na rynek na wiosnę. Patrząc na prognozy pogody myślę, że nie stanie się to zbyt prędko.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)