Tablet biznesowy od Asus'a - Eee Slate B121

Tablet biznesowy od Asus'a - Eee Slate B121

Tablet biznesowy od Asus'a - Eee Slate B121
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.11.2011 13:04, aktualizacja: 02.11.2011 13:16

Do rodziny tabletów Asusa dołącza Asus Eee Slate B121. Jest to najmocniejszy tablet dostępny na rynku oraz dobre narzędzie biznesowe. Urządzenie zostało stworzone z myślą o potrzebach użytkowników biznesowych - małych firm, punktów sprzedaży, działów finansów i bankowości, edukacji, usług medycznych i wielu innych. Niestety, czas pracy na baterii nie zachwyca.

Asus Eee Slate B12. wyposażono w procesor Intel Core i5 oraz system Windows 7 Professional. Dzięki swym parametrom tablet Asusa pozwala na uruchomienie wszystkich aplikacji, które dotychczas były domeną notebooków lub desktopów. Jako pamięć masową użyto dysku SSD o pojemności 64GB. Pamięć RAM to natomiast 4GB DDR3. Zastosowana polimerowa bateria powinna wystarczyć na zaledwie 4,5h nieprzerwanej pracy urządzenia.

Podświetlany diodami LED ekran multitouch WXGA o przekątnej 12.1 cala i rozdzielczości 1280x80. oferuje 178-stopniowe kąty widzenia. Ekran chroniony jest szkłem Gorilla Glass zapewniającym odporność na uszkodzenia i optymalną czułość na. Panel został także wzmocniony w procesie wymiany jonowej, który wytwarza specjalną warstwę na powierzchni szkła. Taki „pancerz” zapobiega powstawaniu uszkodzeń i skaz.

Tablet Eee Slate B12. może być obsługiwany za pomocą dotyku, rysika albo zewnętrznej klawiatury Bluetooth. Dołączony rysik Wacom, zapewnia wysoką precyzję, kontrolę i funkcję rozpoznawania stopnia nacisku, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób wykorzystujących tablet do tworzenia rysunków lub projektów.

Nowy Eee Slate B12. został wyposażony w zabezpieczenia w postaci technologii Trusted Platform Module (TPM). Użytkownicy tabletu otrzymają ponadto dostęp do nieograniczonej przestrzeni dyskowej w usłudze ASUS WebStorage na okres jednego roku.

Eee Slate B121 posiada gniazdo HDMI, które umożliwia łatwe podłączenie tabletu do ekranu zewnętrznego, a także wyposażony jest kamerkę o rozdzielczości 2.0 Mpx.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)