Nowe okulary 3D od LG

Nowe okulary 3D od LG

Nowe okulary 3D od LG
Źródło zdjęć: © LG
10.12.2010 13:36

LG Electronics poinformowała o wprowadzeniu na rynek okularów 3D zaprojektowanych we współpracy z Alainem Miklim, pochodzącym z Francji renomowanym projektantem i producentem oprawek

Obecny na rynku od ponad 3. lat francuski projektant Alain Mikli zyskał uznanie na całym świecie, ponieważ oferuje niezwykle wygodne i eleganckie okulary. Firma posiada sieć flagowych butików na całym świecie, między innymi w Nowym Jorku, Paryżu i Mediolanie. Sklepy przyciągają użytkowników, dla których moda ma duże znaczenie.

Obraz
© (fot. LG)

W przeciwieństwie do dostępnych obecnie okularów 3D, które są wykonane z plastiku, LG i Alain Mikli do produkcji użyli wyselekcjonowanych metali, a także zastosowali sygnowaną przez francuskiego projektanta oprawkę.

Ponadto, jak chwali producent, okulary zostały ergonomicznie zaprojektowane, aby zapewnić najwyższy poziom wygody. Optymalny ciężar przedniej i tylnej części okularów sprawia, że użytkownicy będą odczuwać mniejsze zmęczenie w przypadku korzystania z nich przez dłuższy czas. Specjalne noski, opatentowane wspólnie przez Alaina Miklego i firmę LG, zapewniają idealne dopasowanie do grzbietu nosa. Ponadto zauszniki są wyposażone w zawiasy sprężynowe i bardzo długie końcówki. Takie rozwiązanie oferuje dopasowanie do boków głowy.

Nowy model okularów 3D będzie dostępny na całym świecie po prezentacji na targach CES 2011. Okulary będą oferowane w 2011 r. wraz z nowymi telewizorami 3D od LG.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)