Kolorowe Vaio CS - nowa seria laptopów Sony

Kolorowe Vaio CS - nowa seria laptopów Sony

Kolorowe Vaio CS - nowa seria laptopów Sony
07.10.2008 09:51, aktualizacja: 09.10.2008 20:00

Komputer może stać się częścią stylu życia, umożliwiając komunikację,
ułatwiając zarządzanie cyfrowym światem i zapewniając rozrywkę. Notebook CS11 to kompleksowe rozwiązanie wzornicze. Wszystkim elementom
urządzenia, od obudowy przez wsporniki na nadgarstki po widoczne
powierzchnie wewnętrzne nadano przyciągającą uwagę kolorystykę

*Nowe notebooki Sony VAIO z linii CS11 łączą w sobie bajeczną kolorystykę obudowy, ergonomiczne kształty z zaawansowanymi technologiami. *
"_ To nie tylko narzędzie ”, mówi Hidetoshi Takigawa, dyrektor ds. marketingu VAIO. " Kto potrzebuje narzędzi, znajdzie ich pod dostatkiem. Kto szuka czegoś szczególnego, wyrafinowanego, wybijającego się ponad przeciętność, ten odkryje w serii VAIO CS świeżość i siłę barw, piękno i atrakcyjny wygląd oraz zaawansowane rozwiązania. _"

Komputer może stać się częścią stylu życia, umożliwiając komunikację, ułatwiając zarządzanie cyfrowym światem i zapewniając rozrywkę. Notebook CS11 to kompleksowe rozwiązanie wzornicze. Wszystkim elementom urządzenia, od obudowy przez wsporniki na nadgarstki po widoczne powierzchnie wewnętrzne nadano przyciągającą uwagę kolorystykę. Każdy szczegół jest starannie zaprojektowany, od kształtu klawiszy aż po elementy sterujące AV, które reagują na muśnięcie opuszkiem palca. W efekcie uzyskuje się wspaniałe wrażenia wizualne i dotykowe.

W porządkowaniu cyfrowego świata i uzyskaniu rozrywki na najwyższym poziomie pomaga firmowe oprogramowanie VAIO. Zastosowany w programie VAIO Music Box system "analizy 12 tonów" umożliwia podział całej kolekcji muzycznej na 24 kategorie zwane "nastrojami". W efekcie o każdej porze dnia automatycznie może być odtwarzana odpowiednia muzyka. Program VAIO Movie Story wykorzystuje nie tylko analizę 12 tonów, lecz również bardziej złożone metody analizy. Używając go, można stworzyć własny film na miarę największych reżyserów współczesnego kina.

Program dopasowuje wybrany przez użytkownika temat i ścieżkę dźwiękową do ujęć wideo i zdjęć, a następnie dodaje efekty specjalne, płynne przejścia filmowe i idealnie zsynchronizowany podkład muzyczny. Cały proces sprowadza się do używania wygodnych i efektywnych narzędzi – oraz własnej intuicji.

Komfortowe prowadzenie rozmów trakcie połączeń wideo umożliwia kamera MOTION EYE, wbudowana w ramę ekranu. Dzięki VAIO Camera Capture może ona też pełnić rolę aparatu cyfrowego. Program pozwala na wybór różnych "ramek" na zdjęcia.

Sztandarowe modele VGN-CS11Z/R są wyposażone w napęd Blu-ray Disc, pozwalający na wyświetlanie najnowszych filmów HD w żywych kolorach, na czytelnym ekranie "X-black LCD", zapewniając wyjątkowe wrażenia audiowizualne. Jeśli zatem kogoś nudzi technologia w szarym, nieciekawym wydaniu, może wybrać coś wyjątkowego, bardziej kolorowego –notebook VAIO CS11.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)