Ashampoo Burning Studio 10.0.1 - wypalanie, zgrywanie i autoring płyt

Ashampoo Burning Studio 10.0.1 - wypalanie, zgrywanie i autoring płyt

Ashampoo Burning Studio 10.0.1 - wypalanie, zgrywanie i autoring płyt
Źródło zdjęć: © IDG.pl
04.06.2010 10:00, aktualizacja: 07.06.2010 10:03

Dobre narzędzie do wypalania płyt powinno oferować również funkcje do zgrywania, tworzenia okładek, czy autoringu. Nie może być przy tym ociężałe i zajmować całego dysku. Warunki te spełnia Ashampoo Burning Studio 10.

Cena: 50 dol.
Informacje: www.ashampoo.com - http://www.ashampoo.com

Ashampoo Burning Studio 1. to najnowsza wersja programu do nagrywania płyt. Aplikacja obsługuje nośniki CD, DVD oraz Blu-ray. Jest szybka, wygodna i prosta w obsłudze. Wypala nośniki jedno i wielosesyjne, tworzy i nagrywa obrazy dysków (CUE, BIN, ISO i ASHDISC), płyty z autostartem, kopiuje dane 1:1 i czyści płyty wielokrotnego zapisu. Program został wyposażony w narzędzia do robienia kopii zapasowych plików (dane nagrywa bezpośrednio na płytach bądź twardym dysku) i funkcje zgrywania płyt audio. Posługuje się przy tym formatami MP3, WMA i WAV. Do zapisu skorzysta natomiast z plików MP3, FLAC, OGG, WMA i WAV.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Wbudowane narzędzia do autoringu wideo ułatwiają tworzenie filmów w standardach PAL i NTSC, zarówno w formacie 16:9. jaki 4:3. Do wygenerowania menu można wykorzystać wbudowane szablony, uzupełnić je własnymi przyciskami czy tłem muzycznym i graficznym oraz tekstem. Dotyczy to zarówno formatów DVD, jak i Blu-ray. Burning Studio obsługuje też VCD i SVCD. Program można wykorzystać do projektowania i drukowania okładek na płyty, pudełek DVD i nadruków na płyty.
Ashampoo Burning Studio 10.0.1 jest dostępny w polskiej wersji językowej. Wariant testowy działa 1. dni. Po bezpłatnej rejestracji okres ten zostaje przedłużony o kolejne 20 dni. W trakcie instalacji Burning Studio usiłuje zmienić domyślną wyszukiwarkę i stronę startową przeglądarki oraz dodać do niej pasek narzędziowy.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)