iSteve, czyli oficjalna biografia legendy Apple'a

iSteve, czyli oficjalna biografia legendy Apple'a

iSteve, czyli oficjalna biografia legendy Apple'a
Źródło zdjęć: © via chip.pl
11.04.2011 14:26, aktualizacja: 11.04.2011 14:40

Dyrektor Apple’a, Steve Jobs, wreszcie zgodził się na opisanie swojego życia w książce. Wydawnictwo Simon & Schuster ogłosiło, że książka "iSteve: The Book of Jobs" będzie opublikowana za rok

"iSteve: The Book of Jobs" będzie wydane przez należące do CBS wydawnictwo Simon & Schuster w pierwszym kwartale 201. roku. Będzie to pierwsza biografia autoryzowana przez samego Jobsa. Jej autorem jest Walter Isaccson, który poświęcił jej, wraz z dyrektorem Apple’a, trzy lata. Znajdziemy w niej również wywiady z rodziną wizjonera, z kolegami z pracy oraz z jego konkurentami.

Obraz
© Portret Steve'a Jobsa ułożony z produktów Apple (fot. via chip.pl)

Nie jest to pierwsza biografia Jobsa. Ale pierwsza, która ma jego błogosławieństwo. Do poprzednich nie odnoszono się zbyt przychylnie. Dla przykładu, Apple usunął wszystkie książki wydawnictwa John Wiley & Sons ze swoich sklepów, po tym jak ci próbowali sprzedać nieautoryzowaną biografię pt. "iCon: Steve Jobs, The Greatest Second Act" in the History of Business.

Isaacson, obecnie dyrektor Aspen Institute, ma już na swoim koncie kilka bestsellerów, w tym "Einstein. Jego życie, jego wszechświat" oraz "Benjamin Franklin: An American Life".

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Znamy wygląd iPhone 5: żegnaj szkło, witaj aluminium!"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)