Facebook wprowadza kolejną nową funkcję - czas na filmy urodzinowe

Facebook wprowadza kolejną nową funkcję - czas na filmy urodzinowe

Facebook wprowadza kolejną nową funkcję - czas na filmy urodzinowe
Źródło zdjęć: © chip / phonearena / Japan Display
01.08.2016 10:30, aktualizacja: 02.08.2016 12:05

Urodziny to zawsze wyjątkowy moment w naszym życiu. Codziennie miliony osób na Facebooku celebrują swoje święto, a ich przyjaciele i rodzina piszą do nich ponad 100 milionów postów z życzeniami.

Facebook udostępnił właśnie narzędzie umożliwiające świętowanie tego wyjątkowego dnia przy użyciu nowych, spersonalizowanych filmów urodzinowych. Filmy te składają się z wiadomości od rodziny i przyjaciół oraz zdjęć, na których użytkownicy zostali oznaczeni w dniu urodzin.

Obraz
© (fot. Facebook)

Dzień po urodzinach użytkownicy otrzymają krótki film składający się z najlepszych zdjęć i postów okolicznościowych. Film będzie częścią postu z życzeniami od zespołu Facebooka i pojawi się w strumieniu Aktualności. 45-sekundowy klip będzie przedstawiał tort urodzinowy, który po zapaleniu świeczek otworzy się, pokazując najlepsze posty i zdjęcia od znajomych. Użytkownicy będą mogli w prosty sposób wybrać fotografie i posty pojawiające się w filmie, a następnie udostępnić je na swoim profilu bądź zachować tylko dla siebie.

Facebook to potężna platforma. Widzieliście naszą grafikę, przedstawiającą ostatnie podsumowanie kwartalnej działalności serwisu? Robi naprawdę wielkie wrażenie:

Obraz
© (fot. Wirtualna Polska)

słk

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Kolejny gracz Pokemon GO postrzelony

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)