Facebook wprowadza zmiany

Facebook wprowadza zmiany
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

07.11.2013 12:30

Choć stosunek internautów do różnego rodzaju serwisów społecznościowych od dawna jest raczej ambiwalentny, trudno ukryć, że wszechobecne przyciski "lubię to" na stałe wpisały się w krajobraz polskiego i zagranicznego internetu. Czas jednak pożegnać się z ich dotychczasową prezencją – Zuckerberg i spółka pokazali wczoraj światu nowe, odświeżone belki domyślnych wersji znaków "like" i "share".

Nowe przyciski pojawią się rzecz jasna wyłącznie w pluginach obecnych na rozmaitych stronach internetowych –. zgodnie z pierwszymi zapowiedziami bieżący redesign nie obejmuje oznaczeń, z którymi mamy do czynienia na stronie głównej Facebooka. Być może właśnie przez to zmiany raczej nie będą pretendować do miana "rewolucyjnych". Mało wyrazistą, błękitną belkę zastąpiono rzucającym się w oczy, ciemnoniebieskim przyciskiem z logiem Facebooka w miejsce charakterystycznej dłoni z uniesionym kciukiem. No i cóż, to w zasadzie byłoby na tyle.

Choć remont wydaje się z pozoru dość błahy –. biorąc pod uwagę fakt, że z facebookowych przycisków korzysta dziś około 7,5 miliona stron – z pewnością odnotujemy jego skutki.

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)