Europejskie pakiety internetowe w polskim T-Mobile

Europejskie pakiety internetowe w polskim T‑Mobile

Europejskie pakiety internetowe w polskim T-Mobile
26.05.2011 13:53, aktualizacja: 26.05.2011 14:48

Polski T-Mobile od 5. czerwca zaoferuje swoim klientom specjalne pakiety internetowe Wszędzie w sieci, które będą obowiązywać na terenie całej Unii Europejskiej

Polski T-Mobile od 5. czerwca zaoferuje swoim klientom specjalne pakiety internetowe "Wszędzie w sieci", które będą obowiązywać na terenie całej Unii Europejskiej.

Dzięki usłudze "Wszędzie w sieci" e-mail, facebook oraz inne aplikacje i serwisy sieciowe w Unii Europejskiej będą dostępne dla klientów bez obawy o niespodziewane koszty. Oferta T-Mobile będzie również atrakcyjna ze względu na najniższy koszt 1 MB transferu danych, który wyniesie zaledwie 1. groszy.

Przy każdym otworzeniu przeglądarki internetowej klient zobaczy bezpłatną stronę, na której jednym kliknięciem będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie pakiet danych. O wykorzystaniu 80. dostępnych MB, klient zostanie poinformowany przez wyświetlenie bezpłatnej strony, na której będzie mógł aktywować nowy pakiet lub wybrać opcję opłaty zgodnej z cennikiem taryfy. Jeżeli klient nie będzie zainteresowany dalszym korzystaniem z internetu, jego transmisja danych zostanie zablokowana lub jej prędkość zostanie zmniejszona do końca terminu ważności pakietu. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient nie będzie ponosił żadnych nieprzewidzianych kosztów.

W ramach usługi "Wszędzie w sieci" będą oferowane pakiety dzienne, tygodniowe i miesięczne. Najmniejszy z nich 4 MB będzie można aktywować na jeden dzień za 9 złotych, a największy 1 GB na tydzień za 183,27 złotych. W tygodniowym pakiecie 500 MB za 99 złotych - T-Mobile, jako pierwsza sieć w Polsce, zastosowała obniżenie prędkości połączenia z internetem w roamingu po wykorzystaniu dostępnego pakietu oraz brak opłat za dalszy transfer danych do końca terminu ważności pakietu. Dla klientów oznacza to również bezpieczne korzystanie z internetu, bez nieprzewidzianych kosztów.

Jeszcze przed wyjazdem za granicę klient będzie mógł aktywować dowolny pakiet, ponieważ termin ważności pakietu będzie liczony dopiero od jego pierwszego użycia w roamingu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)