Więcej w pakiecie w T- Mobile Mix

Więcej w pakiecie w T- Mobile Mix

Więcej w pakiecie w T- Mobile Mix
27.04.2012 15:36, aktualizacja: 27.04.2012 16:04

Od 27 kwietnia abonenci ofert Mix w T-Mobile będą mogli korzystać z dodatkowych upustów przy zakupie innych usług.

W promocji Super Zestaw w Mix, usługi takie jak Internet domowy, telefon stacjonarny oraz Blueconnect będą dostępne dla abonentów Mix w T-Mobile w cenie niższej o 1. złotych. W przypadku połączenia kliku usług, zniżki będą się sumowały i klient finalnie zapłaci nawet 50 złotych mniej miesięcznie za wszystkie dodatkowe usługi.

Mając telefon z abonamentem prywatnym lub taryfą Mix w T-Mobile, można uzyskać co miesiąc 1. zł rabatu na abonament na każdą inną usługę (Internet mobilny, Internet stacjonarny, telefon stacjonarny). Z oferty Super Zestawu można skorzystać online - wystarczy do obecnej umowy na abonament telefoniczny lub Mix, dokupić nowy abonament na ofertę Blueconnect (Internet z urządzeniem lub bez), telefon stacjonarny lub Internet stacjonarny.

Po otrzymaniu kurierem nowej umowy Blueconnect (tel. stacjonarny, Internet stacjonarny) w standardowej cenie, wystarczy, zadzwonić na 60. 900 (cena połączenia zgodna z cennikiem) lub udać się do Salonu firmowego, gdzie należy zgłosić należny posiadaczowi Super Zestawu rabat.

T-Mobile przygotował dla swoich klientów rabaty doceniające tych, którzy korzystają z więcej niż jednego produktu firmy. Dokonując zakupu produktów T-Mobile: telefon oraz Internet (mobilny, stacjonarny) lub telefon stacjonarny, można przy podpisaniu nowej umowy lub przedłużaniu tej już zawartej, otrzymać specjalny rabat Super Zestawu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)