Nowe pakiety danych w T‑Mobile Blueconnect

Nowe pakiety danych w T-Mobile Blueconnect
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.04.2014 12:26, aktual.: 16.04.2014 15:20

T-Mobile wprowadził nową ofertę internetu mobilnego. Dostępnych będzie dziewięć taryf blueconnect z pakietami danych modemami lub routerami.

Taryfy dostępne są w dwóch opcjach abonamentowych (1. i 24 miesiące). Dłuższy abonament przekłada się na większy pakiet danych do wykorzystania każdego miesiąca. W zależności od potrzeb klient może zdecydować się na wersję bez urządzenia, ofertę z modemem lub routerem mobilnym lub z routerem stacjonarnym 3G.

Oferta bez urządzenia

W ramach abonamentu za 19,99zł, przy umowie podpisywanej na 1. miesięcy, klienci otrzymują 3GB transferu. Podpisując kontrakt na 24 miesiące, za tę samą kwotę abonamentu dostępne będzie 6GB. W podobny sposób zaprojektowano pozostałe 9 taryf w ramach blueconnect bez urządzenia – każda kolejna kosztuje o 10zł więcej i oferuje większy pakiet danych. Taryfa z największym limitem transferu kosztuje 99,99zł miesięcznie i oferuje dostęp do 70 lub 90GB transferu.

Oferta z routerem lub modemem
Oferta blueconnect z modemem lub routerem mobilnym to zestaw taryf oferujących od 2 do 70GB transferu miesięcznie. Podobnie jak w przypadku opcji bez urządzenia, tak i tu klienci mogą wybrać umowę na 1. lub 24 miesiące oraz jedną z 8 taryf różniących się pakietem danych i kwotą miesięcznych zobowiązań. Modem lub router mobilny dostępne będą od złotówki w ramach umowy na 24 miesiące lub 49zł przy kontrakcie na 12 miesięcy.

Internet w domu

T-Mobile przygotowało także zestaw taryf dla klientów szukających dostępu do internetu w domu. Oferta blueconnect Internet dla domu z routerem stacjonarnym Huawei B68. to siedem taryf zróżnicowanych pod względem kwoty miesięcznych zobowiązań i pakietów danych do wykorzystania. Za 39,99 miesięcznie klienci otrzymają 6GB transferu danych. Najwyższa z taryf oferuje 70GB transferu za 99,99zł miesięcznie. Oferta internetu dla domu dostępna jest w zobowiązaniu na 30 miesięcy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)