Taryfy oszczędne w internecie mobilnym od T‑Mobile

Taryfy oszczędne w internecie mobilnym od T-Mobile
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

01.07.2014 12:20, aktual.: 01.07.2014 13:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

T-Mobile wprowadza zmiany w ofercie mobilnego Internetu. Mowa o rozwiązaniu, które polega na zwiększeniu ceny urządzenia na start w zamian za niższy abonament miesięczny

.

Oferta umożliwia klientom, którzy zdecydują się na jednorazową, wyższą opłatę przy zakupie urządzenia, korzystać przez całą długość umowy z obniżonej stawki abonamentu. Dotychczas, klient wybierając abonament za 79,99zł miesięcznie mógł wybrać iPad mini 16GB za 1 zł. Jeśli w tej samej ofercie Klient przy podpisaniu umowy wybierze taryfę oszczędną i wniesie opłatę w wysokości 24. złotych na start jego abonament zostanie obniżony do kwoty 59,99. Taryfa oszczędna dostępna jest także w ofercie z nowym Samsungiem Galaxy Tab 4 7.0 gdzie na start, zamiast 1 zł klient może zapłacić 99 zł. Dzięki temu jego miesięczny abonament wyniesie 39,99 zł.

Podobnie kształtuje się oferta z laptopem, gdzie abonament obniżono do 79,9. zł ze 119,99 zł. Wszyscy klienci T-Mobile w ramach usługi Super Zestaw otrzymają dodatkowo rabat 10 zł miesięcznie od kwoty abonamentu. Taryfy oszczędne są dostępne także w przypadku Internetu dla domu z routerem domowym LTE.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)