Świąteczne promocje w T‑Mobile

Świąteczne promocje w T-Mobile

15.11.2011 11:47, aktual.: 15.11.2011 15:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

16 listopada startują świąteczne promocje w T-Mobile. Dla wszystkich klientów podpisujących nowe oraz przedłużających obecne umowy T-Mobile przygotował specjalny prezent w postaci SMS-ów i MMS-ów.

W ramach świątecznych promocji w ofertach z telefonami klienci otrzymają nielimitowane SMSy i MMSy do wszystkich użytkowników T-Mobile w kraju i na świecie. Prezent będzie przyznawany na cały okres umowy we wszystkich wysokościach abonamentów. Dodatkowo, dla klientów przenoszących numer z innej sieci, T-Mobile przygotowało specjalną ofertę z 50. zniżką na abonament przez pół roku w ofercie z telefonem i Internetem.

Klienci, którzy wybiorą ofertę Mix na liczbę doładowań otrzymają natomiast co miesiąc w prezencie pakiet 10. SMSów wymiennych na MMSy do wszystkich użytkowników sieci komórkowych w kraju oraz dodatkowo usługę blueconnect max.

Prezenty będą przyznawane użytkownikowi bezpłatnie od 3 do 12 cykli rozliczeniowych w zależności od zadeklarowanej taryfy i liczby doładowań. Dla klientów przenoszących numer od innego operatora, kibiców T Mobile Ekstraklasy, uczniów lub studentów została przygotowana specjalna oferta, w której mogą zyskać w ramach prezentu do 200 złotych na dowolne usługi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)