Darmowe pakiety internetowe i minuty w T‑Mobile

Darmowe pakiety internetowe i minuty w T-Mobile

30.08.2011 12:27, aktual.: 30.08.2011 15:55

T-Mobile w ofercie MIX na liczbę doładowań zmienia warunki korzystania z usługi dostępu do internetu. Od 1 września wszystkie umowy i aneksy sprzedawane z telefonem w ramach oferty T-Mobile Mix na liczbę doładowań będą miały aktywowaną usługę blueconnect max.

T-Mobile w ofercie MIX na liczbę doładowań zmienia warunki korzystania z usługi dostępu do internetu. Od 1 września wszystkie umowy i aneksy sprzedawane z telefonem w ramach oferty T-Mobile Mix na liczbę doładowań będą miały aktywowaną usługę blueconnect max. Podobną, acz nieco inną ofertę przygotowano dla klientów abonamentowych.

Usługa będzie przyznawana użytkownikowi bezpłatnie od 3 do 1. cykli rozliczeniowych w zależności od zadeklarowanej taryfy i liczby doładowań. Prędkość przesyłania danych może zostać zmniejszona po przekroczeniu dostępnego ryczałtu 100 MB.

Po wykorzystaniu dostępnego limitu danych w smartfonie klienci T-Mobile mogą dalej surfować po Internecie bez dodatkowych kosztów ze zmniejszoną prędkością łącza.

W przypadku oferty na abonament, we wszystkich wysokościach abonamentu użytkownicy otrzymają na stałe bezpłatnie dodany optymalny dla smartfonów pakiet 25. MB. Po wykorzystaniu tego pakietu można nadal bezpłatnie surfować po sieci ze zmniejszoną prędkością łącza.

Niezależnie od bezpłatnego pakietu 25. MB wliczonego w opłatę abonamentową użytkownik będzie mógł zwiększyć ilość dostępnych danych do 500 MB, 1 GB, 2 GB, czy nawet 5 GB. Za każde przejście na kolejny wyższy pakiet danych użytkownik będzie płacił o 9 złotych wyższy abonament.

Dodatkowe 6. minut w T-Mobile w ofertach bez telefonu

Sieć T-Mobile z początkiem września wprowadza dodatkowo 60 minut do wszystkich sieci krajowych w ofercie „Zawsze w kontakcie. Oferta bez telefonu”. W ramach oferty klienci mają możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile, jak i na numery T-Mobile na świecie. Dotychczasowe ceny abonamentów pozostają bez zmian: 39zł dla nielimitowanych rozmów w T-Mobile oraz 49 zł dodatkowo rozszerzony o nielimitowane SMSy do T-Mobile i pakiet 100MB danych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)