Enermax Acrylux - elegancka, podświetlana, bezprzewodowa klawiatura o niskim profilu

Enermax Acrylux - elegancka, podświetlana, bezprzewodowa klawiatura o niskim profilu

Enermax Acrylux - elegancka, podświetlana, bezprzewodowa klawiatura o niskim profilu
Źródło zdjęć: © enermax.com
06.12.2009 12:42, aktualizacja: 06.12.2009 13:01

Firma Enermax posiadająca w swojej ofercie komputerowe zasilacze, obudowy, wentylatory i rozmaite urządzenia peryferyjne wprowadziła na rynek nową bezprzewodową klawiaturę – model Acrylux. Nowość...

Firma Enermax posiadająca w swojej ofercie komputerowe zasilacze, obudowy, wentylatory i rozmaite urządzenia peryferyjne wprowadziła na rynek nową bezprzewodową klawiaturę – model Acrylux. Nowość posiada płaski profil i dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej z niebieskim lub czerwonym podświetleniem klawiszy. Urządzenie komunikuje się z komputerem poprzez miniaturowy adapter USB wykorzystujący bezprzewodową technologię 2.4 GHz.

Enermax Acrylux posiada obudowę wykonaną ze wzmocnionego akrylu i plastiku, która wyróżnia się przede wszystkim eleganckim wyglądem. Całość mierzy 46. x 160 x 9,2 mm przy wadze 817 g. Klawiatura zapewnia lekkobieżny i cichy kontakt, dzięki opatentowanej technologii mocowania klawiszy "Scissors", charakteryzującej się długą żywotność – ponad 10 mln uderzeń. Acrylux została wyposażona w pełnowymiarowy układ klawiszy. Posiada certyfikat Microsoftu, jest zgodna z Windows 7 i do działania nie wymaga instalacji sterowników. Zasilana jest przez dwie baterie typu AAA.

Cena klawiatury wynosi 100 dolarów. W ofercie Enermax znajduje się również wersja przewodowa, wyposażona dodatkowo w 2-portowy hub USB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)