Nowa, bezprzewodowa mysz Logitech

Nowa, bezprzewodowa mysz Logitech

21.01.2011 14:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Logitech zaprezentował dziś nowy model myszy - Wireless Mouse M515 - zaprojektowany tak, by pracować na miękkich powierzchniach takich, jak kanapa, łóżko czy poduszka. Spodnia część urządzenia pokryta jest tworzywem, które ułatwia przesuwanie jej po tkaninach. Dodatkowo, mysz wyposażono w specjalny czujnik, który uruchamia ją po wykryciu dłoni użytkownika.

Dzięki zastosowaniu czujnika wykrywającego dłoń użytkownika, mysz jest aktywna tylko wtedy, kiedy jest używana. Potem automatycznie przełącza się w stan spoczynku. Dodatkowo, tworzywo, które wykorzystano do wykończenia spodu myszy ułatwia jej przesuwanie po powierzchniach takich, jak kanapy, koce, poduszki, dywany, ale też blaty biurek. Szczelna konstrukcja spodu zapobiega dostawaniu się kurzu i pyłków z materiału do otworu sensora, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad kursorem na każdej powierzchni.

Obraz
© (fot. Logitech)

Mysz M51. wyposażona jest w funkcję Logitech Hyper-Fast Scrolling, pozwalającą na szybkie przewijanie długich stron i dokumentów. Funkcję w każdej chwili można wyłączyć i wrócić do klasycznego trybu przewijania.

Dzięki miniaturowemu odbiornikowi Logitech Unifying do jednego odbiornika można podłączyć inne urządzenia bezprzewodowe, nie zajmując kolejnych portów USB. Myszkę wyceniono na 210zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)