Podświetlana klawiatura OCZ Alchemy Illuminati

Podświetlana klawiatura OCZ Alchemy Illuminati

Podświetlana klawiatura OCZ Alchemy Illuminati
19.02.2009 13:00, aktualizacja: 19.02.2009 13:12

Firma OCZ wzbogaciła swoją ofertę klawiatur o nowy model o nazwie Alchemy Illuminati. Produkt powinien przypaść do gustu szczególnie osobom, które korzystają z komputera w późnych godzinach nocnych.

Firma OCZ zaprezentowała nową klawiaturę z serii Alchemy o nazwie Illuminati. Podświetlane urządzenie zapewni komfort pracy osobom, które pracują w zaciemnionych pomieszczeniach. Użytkownik może zmieniać kolor podświetlenia (niebieski lub czerwony), a także ustalać jego jasność. Warto też zwrócić uwagę na 1. klawiszy funkcyjnych, które ułatwią obsługę aplikacji internetowych i programów służących do przeglądania multimediów. Klawisze zostały pokryte gumową powłoką, co zwiększa komfort użytkowania.

Obraz
© (fot. OCZ)

Klawiatura OCZ Alchemy Illuminati ma wymiary 21. mm x 495 mm x 30 mm i waży 850g. Jest podłączana do komputera za pośrednictwem interfejsu USB.
Więcej informacji na temat prezentowanego urządzenia można znaleźć na stronie producenta - http://www.ocztechnology.com/products/ocz_peripherals/ocz_alchemy_series_illuminati_keyboard.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)