Bezprzewodowa klawiatura Logitech All-in-One TK820

Bezprzewodowa klawiatura Logitech All‑in-One TK820

Bezprzewodowa klawiatura Logitech All-in-One TK820
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.08.2013 13:01, aktualizacja: 13.08.2013 14:46

Logitech zaprezentował nową, bezprzewodową klawiaturę Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820, która wyposażona jest w wbudowany panel dotykowy.

Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK82. to cienkie urządzenie, które dzięki bezprzewodowemu łączeniu z komputerem i wbudowanemu panelowi dotykowemu, zastępującemu myszkę, zaoszczędza miejsce na biurku użytkownika. Powierzchnia panelu jest znacznie większa, niż podobne znane z laptopów, więc możliwe jest na niej swobodne powiększanie, przeciąganie i przewijanie treści widocznych na ekranie komputera. Po pobraniu oprogramowania Logitech SetPoint, panel dotykowy TK820 współpracuje również z Windows 8 i umożliwia wykonanie do 13 gestów dedykowanych temu systemowi.

System klawiszy o nazwie Logitech PerfectStroke równomierne rozkłada siłę nacisku na pojedynczy klawisz na całą jego powierzchnię, więc każde uderzenie pozostaje ciche, nawet gdy naciśniemy jedynie na jego krawędź. Kształt znaków na klawiaturze zostały delikatnie zaokrąglone, by umożliwić gładkie sunięcie po przyciskach i wygodę pisania.

Klawiatura wyposażona została ponadto w niewielki odbiornik USB, korzystający z łączności w paśmie 2.4 GHz.

Cena 100 Euro czyli *około 420 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)