Canon X Mark I Mouse - kalkulator, klawiatura i bezprzewodowa myszka

Canon X Mark I Mouse - kalkulator, klawiatura i bezprzewodowa myszka
Źródło zdjęć: © Canon

04.08.2010 12:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Canon zaprezentowała X Mark I Mouse – urządzenie, które łączy w sobie funkcje kalkulatora, laserowej myszki bezprzewodowej oraz klawiatury numerycznej.

Dzięki zintegrowanej łączności Bluetooth 2.0 oraz pokrętle przewijania, X Mark I Mouse może pełnić funkcję laserowej myszki bezprzewodowej (120. dpi). Oprócz funkcji myszki, może być także używany jako klawiatura numeryczna do komputerów. Model jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows i Macintosh.

Obraz
© (fot. Canon)

X Mark I Mouse posiada klawisz blokady funkcji klawiatury podczas używania urządzenia jako myszki. 10-cyfrowy panel wyświetlania o dużej rozdzielczości zapewnia czytelność w każdych warunkach, a także informuje o bieżącym statusie użytkowania.

Podobnie jak poprzednie modele serii X, nowy kalkulator wykonano częściowo z przetworzonych materiałów pochodzących z kopiarek marki Canon. System zarządzania zasilaniem zapobiega niepożądanemu poborowi energii dzięki trybowi Auto-power Off, który automatycznie wyłącza urządzenie po określonym okresie bezczynności. Wskaźnik niskiego stanu baterii pojawiający się na wyświetlaczu podpowiada, by wyłączyć urządzenie ręcznie, kiedy nie jest ono używane.

Podobnie jak wszystkie modele z serii X, X Mark I Mouse jest dostępny w kolorach lśniącym białym lub czarnym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)