EasyRecovery 10 - odzyskaj swoje dane

EasyRecovery 10 - odzyskaj swoje dane

EasyRecovery 10 - odzyskaj swoje dane
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.06.2012 11:56, aktualizacja: 14.06.2012 13:44

Ontrack EasyRecovery 10 to popularny program do odzyskiwania danych. Jego najnowsza wersja została wyposażona została w ciekawą opcje, która sprawdza możliwości odzyskania danych jeszcze przed zakupem oprogramowania. Program po raz pierwszy także współpracuje nie tylko z systemem Windows, ale także Mac OS.

Jedną z kluczowych funkcjonalności nowej wersji oprogramowania Ontrack EasyRecovery, dostępną na poziomie darmowej wersji demo, jest możliwość sprawdzenia, które z utraconych plików mogą być odzyskane, zanim użytkownik zdecyduje się na zakup oprogramowania. Ponadto nowa wersja oprogramowania Kroll Ontrack po raz pierwszy pozwala na odzyskiwanie danych nie tylko z systemu Windows, lecz także komputerów Mac. Dzięki temu użytkownicy komputerów firmy Apple będą mogli samodzielnie i szybko przywracać swoje cyfrowe zasoby.

Instalacja programu Ontrack Easyrecovery 1. jest znacznie szybsza niż dotychczas, a dane można odzyskać nawet w ciągu kilku minut. Program tworzy listę plików możliwych do odzyskania ze wskazanych nośników, lokalnych i zewnętrznych dysków twardych HDD/SSD, nośników optycznych, telefonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych, które po podłączeniu do komputera rozpoznawane są jako dysk zewnętrzny. Dzięki temu użytkownik może przeglądać możliwe do odzyskania pliki, a cały proces jest całkowicie bezpieczny.

Ontrack EasyRecovery 1. dostępny jest w postaci odnawialnej rocznej licencji. Program umożliwia nielimitowany odzysk danych z lokalnych lub zewnętrznych nośników, bez ograniczeń co do pojemności dysku i wielkości pliku. Aplikację można zakupić w jednej z trzech wersji:

Ontrack EasyRecovery Enterprise –. Rozwiązanie przeznaczone dla firm wymagających ochrony wielu stacji roboczych. Najistotniejsze funkcjonalności wersji Enterprise, to: odzyskiwanie danych z macierzy RAID (zarówno logicznych, jak i sprzętowych) oraz poszerzony zestaw narzędzi do przywracania plików, przygotowany specjalnie pod kątem potrzeb przedsiębiorstw.

Ontrack EasyRecovery Professional –. Rozwiązanie przeznaczone dla firm, wyposażone w rozbudowany zestaw narzędzi do odzyskiwania danych, przydatnych przy złożonych przypadkach utraty danych.

Ontrack EasyRecovery Home –. Kompleksowe narzędzie dla użytkowników prywatnych, którzy potrzebują szybkiego i przystępnego cenowo programu do odzyskiwania cyfrowych zdjęć, filmów, muzyki bądź prywatnych dokumentów. Pozwala na odzyskanie danych z lokalnych twardych dysków, w tym także z opróżnionych wcześniej koszy. Program współpracuje z większością dostępnych nośników: twardymi dyskami oraz narzędziami optycznymi i cyfrowymi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)