RecoverMyFiles 4.5 - odzyskaj skasowane dane

RecoverMyFiles 4.5 - odzyskaj skasowane dane

RecoverMyFiles 4.5 - odzyskaj skasowane dane
Źródło zdjęć: © IDG.pl
29.01.2010 12:30, aktualizacja: 29.01.2010 12:49

Każdemu zdarza się skasować ważne dane. Pół biedy jeżeli wylądowały w systemowym Koszu. Jeżeli zostały całkowicie usunięte z systemu trzeba posłużyć się odpowiednim narzędziem, by je odzyskać. Jeżeli spotkał cię ten problem użyj RecoverMyFiles.

RecoverMyFiles to narzędzie do odzyskiwania skasowanych danych. Program wyszuka na dysku usunięte z Kosza pliki, dane utracone podczas formatowania i skasowane przez wirusy, informacje zagubione podczas przypadkowego zamknięcia systemu czy awarii zasilania.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Za pomocą aplikacji można odzyskać skasowane bądź sformatowane partycje a nawet całe dyski. Informacje do odzyskania mogą się znajdować nie tylko na nośniku lokalnym ale także w macierzy dyskowej, w obrazie i na nośnikach zewnętrznych, jak na przykład pamięci flash.

Aplikacja odnajduje wszystkie rodzaje danych, ale dedykowane algorytmy obsługują w szczególności ponad 20. różnych typów plików. Narzędzie koncentruje się na odzyskaniu wiadomości pocztowych, archiwów, zdjęć i plików muzycznych oraz wideo.
RecoverMyFiles działa na każdym systemie Windows począwszy od wersji 98. Program obsługuje systemy plików FAT i NTFS. Prosta obsługa oparta o kreator zapewnia, że z aplikacji mogą korzystać nawet początkujący użytkownicy.
Narzędzie dostępne jest w angielskiej wersji językowej. Wydanie testowe RecoverMyFiles odnajduje skasowane dane, ale ich nie odzyskuje. Pełna wersja aplikacji kosztuje 7. dolarów.
Informacje: www.recovermyfiles.com

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)