Dwie nowe nawigacje Becker’a: Becker Active 43

Dwie nowe nawigacje Becker’a: Becker Active 43

07.12.2010 12:17, aktual.: 07.12.2010 12:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Becker wprowadza na nasz rynek dwie nowe nawigacje samochodowe GPS. Becker Active 43 Talk wyróżnia się zestawem głośnomówiącym Bluetooth, dzięki któremu nie trzeba przerywać rozmów telefonicznych, natomiast Becker Active 43 Traffic posiada zestaw funkcji wspomagających pokonywanie korków.

Becker Active 4. Talk to nawigacja dla użytkowników, dla których ważny jest nieograniczony dostęp do telefonu. Dzięki wbudowanemu zestawowi głośnomówiącemu Bluetooth można rozmawiać bezpiecznie w trakcie jazdy nie łamiąc przepisów. Urządzenie wyróżnia się również projektem obudowy, która została ozdobiona ramką w kolorze głębokiej czerwieni.

Obraz
© Becker Active 43 Talk (fot. Becker)

Becker Active 4. Talk został wyposażony w wiele funkcji wspomagających prowadzenie pojazdu. Funkcja asystent pasa skrętu została rozbudowana o widok skrzyżowań 3D, dzięki któremu łatwiej będzie odnaleźć właściwy zjazd na skomplikowanych rozjazdach. Do urządzenia wprowadzono również ulepszoną wersję wyszukiwania alternatywnych tras – Becker BestTracks dobiera drogi według indywidualnych ustawień użytkownika. Dodatkowo do obliczania trasy ekonomicznej należy wprowadzić dane o rodzaju silnika oraz ilości spalanego paliwa, a urządzenie automatycznie wybierze najbardziej oszczędną trasę w mieście i poza nim.

Ekspert od korków
Becker Active 4. Traffic to urządzenie zaprojektowane do tego, aby szybo i sprawnie ominąć korki. Urządzenie zostało wyposażone m. in. w funkcję kalkulacji trasy w zależności od pory dnia i godziny, trwałego lub chwilowego blokowania odcinków dróg np. podczas remontu oraz w kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC. Można go też rozszerzyć o wersję TMC Premium – szybsze i bardziej szczegółowe dane o sytuacji na drogach.

Obraz
© Becker Active 43 Traffic (fot. Becker)

Oba urządzenia są wyposażone w zaawansowaną grafikę 3D, która pozwala na dokładne zobrazowanie widoku terenu, w tym topografii, co jest szczególnie ważne podczas jazdy zimą. Dodatkowe atuty to najnowsze zainstalowane mapy 4. krajów europejskich oraz odbiornik komunikatów TMC.

Specyfikacja techniczna
• Procesor: 533 MHz,
• Dotykowy ekran 4.3 cala o wysokim kontraście
• Rozdzielczość 480x272
• Odbiornik GPS: SIRF III InstantFixII
• Pamięć wewnętrzna: 4GB
• Kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC
• Zasilanie z gniazda zapalniczki 12-24 V,
• Bateria litowo-jonowa (4 h pracy)
• Czytnik kart micro SD
• Gwarancja: 24 miesiące

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)