Becker Active 43 Transit - profesjonalna nawigacja

Becker Active 43 Transit - profesjonalna nawigacja

Becker Active 43 Transit - profesjonalna nawigacja
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.11.2011 13:30

Becker wprowadza do sprzedaży kolejny model dedykowany dla samochodów ciężarowych, autobusów i kamperów - Active 43 Transit. Produkt został wyposażony w atrybuty nawigacyjne i punkty POI dla samochodów ciężarowych, zestaw głośnomówiący Bluetooth oraz wzmocnioną obudowę.

Dzięki możliwości wprowadzenia szczegółowych danych pojeździe urządzenie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb użytkowników nawet nietypowych pojazdów. Opcjonalnie Becker Active 4. Transit może zostać wyposażony w TMC Premium w Polsce.

Ciężarówką po Polsce i Europie
Becker Active 4. Transit pozwala na podróżowanie po całej Europie Zachodniej oraz Wschodniej, w tym po Rosji i Ukrainie (pełne pokrycie map). Dodatkowo obsługuje cyrylicę rosyjską i ukraińską, co ułatwi wprowadzanie adresu. Użytkownik ma zapewniony również dostęp do szerokiej bazy punktów POI dedykowanych dla samochodów ciężarowych, w tym parkingów i warsztatów. Tak jak w przypadku wcześniejszych modeli użytkownik może wybrać jeden z 4 profili pojazdów o dużych gabarytach (sam. ciężarowy, autobus, kamper, z/bez przyczepy) i sam wprowadza szczegółowe dane o jego wymiarach i zawartości materiałów niebezpiecznych. Dzięki temu ma pewność, że z trasy zostaną wykluczone nieodpowiednie drogi.

Dopasowany do realiów drogi
Urządzenie wyróżnia się wzmocnioną obudową, bardziej odporną na zarysowania. Dodatkowo, dla osób które codziennie korzystają z nawigacji lub planują dłuższy wyjazd zaprojektowano aktywny uchwyt. Aktywny uchwyt pozwala na podłączenie zasilania bezpośrednio do stacji dokującej, a w wersji EasyClick do zamontowania urządzenia wystarczy jeden ruch. Urządzenie posiada antenę TMC pozwalającą na odbiór komunikatów TMC w wielu krajach Europy Zachodniej, a opcjonalnie można je wyposażyć w Premium TMC w Polsce.

Becker Active 4. Transit został także wyposażony w najważniejsze funkcje znane z poprzednich modeli. Dzięki BestTracks kierowca może wybierać z pomiędzy trzech alternatywnych tras jednego typu (ekonomiczna, szybka, krótka, łatwa). Trasa ekonomiczna została wzbogacona o ustawienia rodzaju silnika oraz spalania w mieście i poza nim dzięki czemu zużycie paliwa zostaje zoptymalizowane. Becker Active 43 Transit został także wyposażony w zestaw głośnomówiący Bluetooth.

Specyfikacja techniczna
• Ekran dotykowy 4,3cala z powłoką antyrefleksową
• Pamięć 4 GB
• Rozdzielczość 480x272
• Odbiornik GPS: SIRF III InstantFixII
• Kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC
• Mapy 43 krajów Europy
• Mapy zawierające atrybuty dla samochodów ciężarowych: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Polska, Niemcy, Norwegia, Rumunia, Szwajcaria, Słowacja, Słowenia, Szwecja, UK, Węgry, Włochy
• Zasilanie z gniazda zapalniczki 12-24 V,
• Bateria litowo-jonowa (4 h pracy)
• Czytnik kart micro SD
• Gwarancja: 24 miesiące

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)