Becker Ready - nowa linia prostych nawigacji

Becker Ready - nowa linia prostych nawigacji
Źródło zdjęć: © Becker

02.11.2010 13:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Becker Ready 43 oraz Becker Ready 43 Traffic to pierwsze urządzenia z nowej linii zaprezentowanej podczas targów IFA 2010w Berlinie. Te podstawowe modele zostały zaprojektowane dla użytkowników, którzy lubią spontaniczne i niezaplanowane podróże

Dzięki funkcji Becker BestTracks kierowca ma do wyboru nawet cztery alternatywne trasy i może w każdym momencie sprawdzić która droga jest najkorzystniejsza oraz porównać ją z innymi propozycjami. Becker BestTracks analizuje indywidualne preferencje użytkownika i wybiera tylko te trasy, które spełniają jego oczekiwania. Zdecydowanym ułatwieniem obsługi jest przycisk Becker EasyBack, jedno kliknięcie pozwala cofnąć menu. Klawisz jest duży, czerwony i wypukły, co dodatkowo ułatwia szybką obsługę.

Obraz
© (fot. Becker)

Becker Ready 4. i Becker Ready 43 Traffic to jedne z niewielu urządzeń w tej grupie cenowej, które zostały wyposażone we wszystkie mapy Europy wraz z trójwymiarowym widokiem terenu i realistycznym widokiem skrzyżowań w 3D. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej grafiki oraz nowego antyodblaskowego ekranu mapy są dużo bardziej czytelne. Natomiast do trasy ekonomicznej dodano opcję wyboru silnika (benzynowy lub diesel). W oparciu o zużycie danego paliwa w mieście i poza nim urządzenie oblicza najbardziej efektywną drogę.

Ulepszono również sprzętową stronę urządzeń. Dzięki funkcji Becker EcoPower, nawigacja włącza się i wyłącza automatycznie przy podłączeniu do zasilania. System ochrony baterii wprowadza urządzenie w stan uśpienia. Powoduje to zmniejszenie zużycia baterii i umożliwia natychmiastowy start urządzenia.

Ważną funkcją dla osób podróżujących po Europie, szczególnie na długich trasach jest TMC. Becker Ready 4. Traffic został wyposażony w bezpłatny kanał wiadomości o ruchu drogowym, który funkcjonuje w wielu krajach. Nowością jest możliwość sprawdzenia informacji o zatorach na wybranej trasie na wyświetlanej mapie okolicy.

Oba urządzenia zawierają też pełny pakiet gwarancji: 45-dniową gwarancję najnowszych map, 2-letnią gwarancję serwisową oraz promocję na zakup subskrypcji aktualizacji map w ciągu 3. dni od pierwszego użycia.

Specyfikacja techniczna:
• Procesor: 400 MHz,
• Dotykowy, antyodblaskowy ekran 4,3 cala o wysokim kontraście,
• Rozdzielczość 480x272,
• Odbiornik GPS: SIRF III InstantFixII,
• Pamięć wewnętrzna: 2 GB,
• Kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC,
• Zasilanie z gniazda zapalniczki 12-24 V,
• Bateria litowo-jonowa (do 3,5 h pracy),
• Czytnik kart micro SD,
• Gwarancja: 24 miesiące

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)