Drewniane obudowy od Vers Audio

Drewniane obudowy od Vers Audio
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

23.09.2009 08:36, aktual.: 23.09.2009 09:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pisaliśmy już o nietypowych obudowach/etui, choćby etui z krowiej skóry. Tym razem prezentujemy pomysł amerykańskiej firmy Vers Audio, która produkuje dla iPhone’ów, a także innych mobilnych urządzeń Apple, obudowy z prawdziwego drewna. Osoby pro-eko, będące jednocześnie wegetarianami, mogą zatem kupić dla swojego iPhone’a coś w rodzaju farmerskiego etui, nie mając na sumieniu żadnego cielaczka. Co najwyżej przyczynią się do wycinania lasów tropikalnych.

Drewniana obudowa od Vers Audio to wydatek rzędu 39,9. USD. Za tą cenę dostajemy jednak wybór rodzaju drewna, z jakiego ma być wykonana. Możliwości są trzy: wiśnia, bambus i orzech.

Obudowa jest zapewne bardzo wytrzymała i będzie dobrze chronić nasz telefon, ale do najbardziej ergonomicznych konstrukcji nie należy. Na przedzie znajduje się otwór odsłaniający godzinę, a na tylnej ściance zaprojektowano otwór na logo Apple. Poza tym mamy dostęp jedynie do slotu karty SIM, gniazda słuchawkowego i przycisku on/off. Jeżeli chcemy więc użyć iPhone’a w bardziej wymyślny sposób, będziemy musieli go wyjąć z obudowy. Wielu takie rozwiązanie raczej nie przypadnie do gustu. Swoją drogą producent mógł podać wagę takiej obudowy. Nie wiem, czy wiele osób chciałoby nosić w kieszeni takiego drewnianego klocka.

Obudowy można dokładniej obejrzeć na stronie producenta –. Vers Audio.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)