Bezprzewodowy transmiter audio Tracer Connect TRG‑F01

Bezprzewodowy transmiter audio Tracer Connect TRG-F01
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

01.03.2012 12:38, aktual.: 28.03.2012 13:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tracer zaprezentował bezprzewodowy transmiter audio - Tracer Connect TRG-F01, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z komputera do dowolnych urządzeń zewnętrznych wyposażonych w wejście audio.

Zestaw Tracer Connect TRG-F0. składa się z miniaturowego nadajnika z interfejsem USB, podłączanego do komputera oraz odbiornika z wyjściem audio, z którego dźwięk przekazywany jest bezpośrednio do np. zestawu kina domowego. Transmiter działa w paśmie 2,4 GHz, a jego zasięg wynosi do 30 metrów. Odbiornik zasilany jest przez wbudowany akumulator, do ładowania którego możemy wykorzystać dołączony adapter sieciowy lub kabel USB podłączony do komputera. Transmiter audio jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników notebooków, które zazwyczaj wyposażone są w kiepskiej jakości głośniki.

Korzystając z Tracer Connect TRG-F01. mamy możliwość zdalnego (bez konieczności prowadzenia i podłączania dodatkowych kabli) odtwarzania naszej ulubionej muzyki przechowywanej w pamięci komputera na zewnętrznym zestawie audio. Niewątpliwą zaletą TRG-F01 jest również prosta i intuicyjna obsługa, niewymagająca instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania.

Transmiter audio Tracer Connect TRG-F0. dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 169 zł brutto i objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Podstawowe dane techniczne:
• Bezprzewodowa transmisja audio w paśmie 2,4 GHz
• Zasięg do 30 metrów
• Transmiter z uniwersalnym interfejsem USB
• Odbiornik z wyjściem audio 3,5mm
• Wymiary: 5,3x2,3x1cm (nadajnik) 6,2x5,2x1,2cm (odbiornik)
• Waga: 35 g (nadajnik i odbiornik)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także