Dell Design Studio - czyli jak szybko ozdobić laptopa

Dell Design Studio - czyli jak szybko ozdobić laptopa

Dell Design Studio - czyli jak szybko ozdobić laptopa
07.07.2009 15:10

Dell Design Studio to miejsce, dzięki któremu klienci mogą wybrać oryginalne kreacje autorstwa artystów z całego świata, a które ozdobią ich komputery. Wybór zdobiącego komputer motywu następuje na początku procesu zakupu komputera. Wzory obudów dedykowane są dla komputerów Dell Studio 15 lub Studio 17.

Dzięki motywom czerpanym z wielu kultur, Dell Design Studio pozwala na zmianę laptopa zgodnie z tym, jak chce się wyrazić jego użytkownik. Wśród dostępnych w zasobach Studia prac, znajdziemy między innymi prace autorstwa Derek’a Welch’a oraz Mike’a Ming’a . Dell zapowiada systematycznie wprowadzanie nowych kolekcji do zasobów Design Studio - szczególnie w nadchodzącym okresie wakacyjnym.

Obraz
© (fot. Dell)

Inną możliwością personalizacji laptopów jest zestaw kreacji inspirowanych różnymi problemami społecznymi, a które zostały stworzone w ramach inicjatywy (PRODUCT) RED przez artystów takich jak Joseph Amedokpo, Bruce Mau i Siobhan Gunning. Pozwalają one nie tylko wyróżnić się z tłumu, ale przy okazji wspomóc ważny cel społeczny. Za każdy zakup nowego laptopa z kreacją (PRODUCT) RED producent przekaże 2. dolarów organizacji The Global Fund, walczącej z AIDS w Afryce.

“Dobrze wyglądające laptopy to dziś najlepszy osobisty dodatek, a Dell Design Studio to okazja wstąpienia do międzynarodowej galerii sztuki, aby wybrać dzieło, które najlepiej wyraża nasz styl,”. powiedział Ed Boyd, zarządzający działem consumer experience design w firmie Dell. "Chcemy aby możliwość personalizacji i dążenie do doskonałości we wzornictwie naszych produktów były jednymi z najważniejszych cech wyróżniającymi naszą markę."

Obraz
© (fot. Dell)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)