Deezer

Deezer

Deezer
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
02.07.2012 18:28, aktualizacja: 06.07.2012 10:49

Deezer umożliwia słuchanie pełnych albumów z muzyką poszczególnych artystów online. Nie jest to zatem radio internetowe, które odtwarza nam losowe utwory dopasowując je

Deezer umożliwia słuchanie pełnych albumów z muzyką poszczególnych artystów online. Nie jest to zatem radio internetowe, które odtwarza nam losowe utwory dopasowując je jedynie do naszego nastroju czy pochodzące z wybranego gatunku muzycznego.

By trzymać nasze zbiory w jednym miejscu, wymagane jest utworzenie konta lub zalogowanie się za pomocą Facebooka. Do ulubionych możemy dodawać zarówno całe albumy, jak i wyłącznie poszczególne utwory. Niezmiernie użyteczny jest tryb offline, który umożliwia pobranie na telefon interesującej nas muzyki. Odbywa się w bardzo prosty sposób przez kliknięcie w wybranym albumie "udostępnij w trybie offline” i aplikacja sama pobierze muzykę.

Aplikacja jest darmowa, natomiast nielimitowany dostęp do muzyki jest darmowy tylko przez pierwsze 14 dni. Następnie by słuchać nielimitowaną liczbę albumów, będziemy musieli płacić 30 zł miesięcznie. Polskiej muzyki jak na razie jest stosunkowo mało, jednak każdego dnia są dodawane nowe albumy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)